28 Ekim 2020 Çarşamba

5 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞUNA CİNSEL SALDIRIDA BULUNAN SAPIK PAKİSTAN UYRUKLU ÇIKTI

5 yaşındaki kız çocuğuna cinsel saldırıda bulunan sapık Pakistan uyruklu çıktı

İstanbul-Küçükçekmece'de 5 yaşındaki kız çocuğuna cinsel saldırıda bulunan sapığın Pakistan uyruklu olduğu açıklandı.

25 Nisan 2019 Perşembe 16:28 ASAYİŞ

İstanbul-Küçükçekmecede, 5 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel saldırıda bulunan sapık yakalanırken, failin 18 yaşında olduğu ve Pakistan uyruklu olduğu öğrenildi.


Küçükçekmece'de 5 yaşındaki kız çocuğuna cinsel tacizde bulunan sapığın Pakistan uyruklu olduğu bildirildi. Günlerdir aranan sapık bugün yakalanırken, Emniyete götürülen Pakistan uyruklu M.V isimli şahsın sorgusunun sürdüğü açıklandı.

İçişleri Bakanı Süleyan Soylu ise olayla ilgili yaptığı açıklamada Küçükçekmece'de cinsel saldırıya maruz kalan 5 yaşındaki kız çocuğunun sağlık durumu ile ilgili de bilgi vererek, şunları söyledi.
"Çocuğumuzun sağlık durumunun da iyi olduğunu biliyorum. Ben de babayla görüştüm. Geçmiş olsun dileklerimi ilettim, faili yakalayacağımızı belirttim. Arkadaşlarımız açıklama yapmadıysa yapacaklardır. Bu tip olaylara karşı tavrımız, mücadelemiz devam edecektir. Olay medeniyetimize, ahlakımıza uygun değildir. Maalesef bu tip toplumca nefret ettiğimiz olaylarla karşı karşıya kalıyoruz. Bu tip olaylarla ilgili arkadaşlarımız tahkikatı yapıyor."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Küçükçekmece'de 5 yaşındaki kız çocuğunun tacize uğraması olayı protesto edilecek

Samsun'da Küçükçekmece'de 5 yaşındaki kız çocuğunun tacize uğraması olayı protesto edilecek