18 Eylül 2021 Cumartesi

ATAKUM İLÇESİNDE ÇIKAN KAVGADA BİR KİŞİNİN SİLAHLA BAŞINDAN VURULMA ANLARI

Atakum ilçesinde çıkan kavgada bir kişinin silahla başından vurulma anları

Samsun'un Atakum ilçesinde sokakta iki grup arasında çıkan kavgada bir kişinin kafasından silahla vurulma anları saniye saniye kaydedildi.

26 Mart 2020 Perşembe 03:07 ASAYİŞ

Samsun'un Atakum ilçesinde iki grup arasında sokak ortasında çıkan kavgada bir kişi silahla kafasından vurulurken, o anlar ise saniye saniye amatör kamera tarafından kaydedildi.


Atakum ilçesine bağlı Mimar Sinan mahallesinde Çarşamba gecesi saat 23:00 sularında yol sokak ortasında kimliği belirlenemeyen şahıslar arasında kavga çıktı. Kavga anları ise o sırada evinin camına çıkan bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kayıt altına alındı. 

Kalabalık bir grubun bir kaç kişiye saldırdığı görüntülerde görülürken, kaydı yapan kişi silah sesinin patlaması ile irkildi. Üç el ateş sesinin geldiği duyulan görüntülerde Onur Yıldız isimli bir kişinin vurularak sokakta yere yığıldığı, yere yığılan kişiye ise saldırganlardan bazılarının tekme attıkları görüldü.

Görüntüleri çeken vatandaşlar kavga anı ve silahın patlaması sonrası bir kişinin başından vurulması sonrası çığlıklar atarken, olay yerinde kavga anı başlamadan önce ve silahın ateşlendiği sırada bekçilerin bulunması ve olaya müdahale etmesi dikkati çekti. Atakum ilçesinde gece saatlerinde yaşanan korkunç olay sonrası silahlı saldırgan ve kavgaya karışanlar kaçarken, başından vurulan şahsın ağır yaralandığı, silahlı saldırgan ve kavgaya karışanların ise yakalanması için çalışma başlatıldığı öğrenildi. Öte yandan yaşanan olaya karışan ve silahla Onur Yıldız'ı vurduğu iddia edilen kişi ile birlikte iki kişinin gözaltına alındığı bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Cem ilhan

26 Mart 2020 Perşembe 12:37

Burda bekçiler 2 kişi 15 kişi arasında nerden bulacak silah kimde var cur cuna orası zaten silahıda adamıda bekçiler alıyo zaten doğru bilgi kullanın

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir, doğum günü olan iki küçük kardeşe oyuncak gönderdi

Mustafa Demir, doğum günü olan iki küçük kardeşe oyuncak gönderdi