23 Nisan 2019 Salı

BATMAN ŞEHİDİ UĞUR GÖKSU'YU NİŞANLISI ASKERİ ÜNİFORMASINI GİYEREK UĞURLADI

Batman şehidi Uğur Göksu'yu nişanlısı askeri üniformasını giyerek uğurladı

Samsun'un Ladik ilçesinde toprağa verilen Batman'da şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Uğur Göksu'nun nişanlısı Nesrin Atağ, şehit nişanlısını son yolculuğuna askeri üniforma giyerek uğurladı.

05 Ekim 2018 Cuma 16:11 ASAYİŞ

Batman'da şehit düşen Samsun'un Ladik ilçesi doğumlu jandarma uzman çavuş Uğur Göksu'yu nişanlısı Nesrin Atağ, şehidin askeri üniformasını giyerek son yolculuğuna uğurladı.


Batman'da 8 askerin şehit olduğu hain saldırıda şehit düşen Ladik ilçesi doğumlu jandarma uzman çavuş Uğur Göksu ile bir yıl önce nişanlanan ve evlilik için şark görevinin bitmesini bekleyen Nesrin Atağ,  Ladik ilçesinde kılınan cenaze namazına şehit Uğur Göksu'nun askeri üniforması ile katıldı. Nişanlısı olan Şehit Uğur Göksu'nun naaşının başına gelen Nesrin Atağ, evlilik için şark görevinin bitmesini beklediği şehidi son yolculuğuna uğurladı.Şehit Uğur Göksu'nun nişanlısı Nesrin Atağ, cenazede "Hayallerimizi, umutlarımızı aldı hainler ama ağlamayacağım. Söz verdim." dedi.

Batman'da şehit düşen jandarma uzman çavuş Uğur Göksu'nun cenazesi Ladik ilçesi Avcı Sultan Mehmet Camisinde kılınan cenaze namazının ardından  Deliahmetoğlu Mahallesi'ndeki mezarlıkta toprağa verildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İdam niye gelsin diyen Kemal Zeybek, şehit Uğur Göksu için başsağlığı diledi

İdam niye gelsin diyen Kemal Zeybek, şehit Uğur Göksu için başsağlığı diledi