20 Mayıs 2019 Pazartesi

BATMAN'DA ŞEHİT OLAN SAMSUNLU UĞUR GÖKSU LADİK'TE CUMA GÜNÜ TOPRAĞA VERİLECEK

Batman'da şehit olan Samsunlu Uğur Göksu Ladik'te Cuma günü toprağa verilecek

Batman'da şehit düşen Samsun'un Ladik ilçesi doğumlu jandarma uzman çavuş Uğur Göksu'nun cenazesi 5 Ekim 2018 Cuma günü baba ocağında toprağa verilecek.

04 Ekim 2018 Perşembe 15:39 ASAYİŞ

Batman'da PKK'lı teröristlerin yola döşenen el yapım patlayıcıyı uzaktan kumanda ile infilak ettirmesi sonucu 7 askerimiz ile birlikte şehit düşen Samsun'un Ladik ilçesi doğumlu jandarma uzman çavuş Uğur Göksu'nun cenaze namazının günü ve saati belli oldu.


Batman'ın Gercüş ilçesinde PKK'lı teröristlerce yola tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Uğur Göksu'nun, Samsun'un Ladik ilçesinde yaşayan ailesine acı haber ulaştırıldı.

Şehit Uğur Göksu'nun Ladik ilçesinde bulunan babası Arif Göksu'ya oğullarının şehadet haberi, Kaymakam Muhammet Çiftci, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Mustafa Akar ile Müftü Hüseyin Akar tarafından verildi.

Batman'da 7 askerimiz ile birlikte şehit olan Samsun'un Ladik ilçesi doğumlu jandarma uzman çavuş Uğur Göksu'nun Ladik ilçesi  Deliahmetoğlu Mahallesi'ndeki babaevine ve bulunduğu sokağa Türk bayrağı asıldı.

Şehit Uğur Göksu'nun cenazesinin, yarın (5 Ekim 2018 Cuma)  cuma namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verileceği belirtildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunlu şehit Uğur Göksu'nun yeğeni 7 askerimizi şehit eden teröristlere beddua etti

Samsunlu şehit Uğur Göksu'nun yeğeni 7 askerimizi şehit eden teröristlere beddua etti