30 Kasım 2020 Pazartesi

ÇARŞAMBA İLÇESİNDE KÖPRÜDEN IRMAĞA ATLAYIP İNTİHAR EDEN GENCİN CESEDİ BULUNDU

Çarşamba ilçesinde köprüden ırmağa atlayıp intihar eden gencin cesedi bulundu

Samsun'un Çarşamba ilçesinde bulunan Ali Fuat Başgil Köprüsünden atlayarak intihar eden İlyas Ç. isimli gencin cesedi bulundu.

10 Mayıs 2020 Pazar 14:09 ASAYİŞ

Samsun'un Çarşamba ilçesinde veda videosu çektikten sonra Ali Fuat Başgil Köprüsünden Yeşilırmak'a atlayarak intihar eden gencin cesedi balık adamlar tarafından bulundu.


Çarşamba ilçesinde dün akşam saatlerinde iftar saati öncesi yaşanan olayda, Korona Virüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle boş durumda olan Ali Fuat Başgil Köprüsü üzerine gelen 26 yaşındaki İlyas C. isimli genç burada "Hakkını helal et. Ben bu acıya dayanamıyorum" sözlerinin yer aldığı bir video çektikten sonra ırmağa atlayarak intihar etmişti.

Çarşamba ilçesinde iftar saatinden önce yaşanan olay üzerine Ali Fuat Başgil Köprüsüne gelen polisler çevrede arama çalışması yaparken, ırmağa atlayan gencin bulunması için arama kurtarma çalışması başlatılmıştı. Yapılan çalışmada ırmağa atlayarak intihar eden İlyas Ç. isimli gencin cesedi bu sabah saatlerinde balık adamlar tarafından bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da berberler 11 Mayıs Pazartesi iş yerlerini zamlı tarife ile açacak

Samsun'da berberler 11 Mayıs Pazartesi iş yerlerini zamlı tarife ile açacak