19 Ekim 2021 Salı

DİYARBAKIR'DA ŞEHİT OLAN POLİS MEMURU ATAKAN ARSLAN'IN CENAZESİ SAMSUN'A GETİRİLDİ

Diyarbakır'da şehit olan polis memuru Atakan Arslan'ın cenazesi Samsun'a getirildi

Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde silahlı saldırı sonucu şehit olan Samsun doğumlu 31 yaşında ki polis memuru Atakan Arslan'ın naaşı Çarşamba Havalimanına getirildi.

31 Mayıs 2020 Pazar 00:24 ASAYİŞ

Samsun doğumlu şehit polis memuru Atakan Arslan'ın cenazesi gece saatlerinde Diyarbakır'dan memleketi Samsun'a getirildi. Samsunlu şehit polis memuru Atakan Arslan'ın cenazesi nerede toprağa verilecek.


Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde kimlik kontrolü sırasında açılan ateş sonucu sırtından vurulan Samsun doğumlu polis memuru Atakan Arslan, kaldırıldığı hastanede şehit düşmüştü. Polis memuru Atakan Arslan'ın şehadet haberi Samsun ve Türkiye'de büyük üzüntüye neden olurken, saldırganın yakalanması için çalışma başlatılmıştı.

Samsun doğumlu 31 yaşındaki ve bir kız çocuğu babası olan şehit polis memuru Atakan Arslan'ın cenazesi Diyarbakır'dan uzak ile Samsun'a gönderildi. Şehit polis memuru Atakan Arslan'ın Türk Bayrağına sarılı naaşı baba ocağı Samsun'a getirilirken, Çarşamba Havalimanın da şehidin ailesi ve protokol üyeleri cenazeyi karşıladı.

Öte yandan şehit polis memuru Atakan Arslan'ın cenazesi 31 Mayıs Pazar günü öğle namazına müteakip Çarşamba ilçesinde toprağa verilecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Süleyman Soylu, şehit polis Atakan Arslan'ın cenazesi için Samsun'a geliyor

Süleyman Soylu, şehit polis Atakan Arslan'ın cenazesi için Samsun'a geliyor