20 Ekim 2019 Pazar

ERDOĞAN'IN SAMSUN'A GELDİĞİ GÜN DEAŞ OPERASYONU YAPILDI 24 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Erdoğan'ın Samsun'a geldiği gün DEAŞ operasyonu yapıldı 24 kişi gözaltına alındı

Samsun'da terörle mücadele polisleri, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın miting için Samsun'a geldiği gün İlkadım ve Tekkeköy ilçelerinde terör örgütü DEAŞ'a yönelik operasyon düzenledi, 24 kişi gözaltına alındı.

04 Mart 2019 Pazartesi 12:51 ASAYİŞ

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın miting için Samsun'a geldiği gün, Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele polislerinin düzenlediği DEAŞ operasyonunda 24 kişi gözaltına alındı.


Samsun'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik İlkadım ve Tekkeköy ilçelerinde 3 Mart 2019 Pazar günü düzenlenen operasyonda 24 zanlı gözaltına alındı.

Samsun Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yürüttükleri çalışma sonucu İlkadım ve Tekkeköy ilçesinde terör örgütü DEAŞ'a yönelik operasyon düzenledi. Samsun'a bağlı iki ilçede 25 adrese düzenlenen eş zamanlı operasyonda 23'ü Irak, 1'i Suriye vatandaşı toplam 24 şüpheli gözaltına alındı. 

Samsun polisinin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın miting için Samsun'a geldiği gün, mitingin yapıldığı Cumhuriyet Meydanının bulunduğu İlkadım ilçesinde ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın miting sonrası akşam saatlerinde uğradığı Tekkeköy ilçesinde terör örgütü DEAŞ'a yönelik miting saatinden önce operasyon düzenlemesi dikkat çekti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da denetimli serbestlikten ceza alan hükümlüler köy okullarını boyuyor

Samsun'da denetimli serbestlikten ceza alan hükümlüler köy okullarını boyuyor