19 Nisan 2019 Cuma

İŞTE SAMSUN'DA FOSEPTİK ÇUKURUNDA CESEDİ BULUNAN ÇAĞDAŞ ADIGÜZEL'İN KATİLİNİN FOTOĞRAFI

İşte Samsun'da foseptik çukurunda cesedi bulunan Çağdaş Adıgüzel'in katilinin fotoğrafı

Samsun'un Atakum ilçesinde bir yazlık evin bahçesinde cesedi bulunan Çağdaş Adıgüzel'in cinayete kurban gittiği gündeme gelirken, aranan katil zanlısının fotoğrafını Gerçeğin Peşinde programında Serap Paköz yayınladıktan sonra ihbar yağdı.

25 Mayıs 2018 Cuma 14:33 ASAYİŞ

Samsun'un Atakum ilçesinde foseptik çukurunda cesedi bulunan Çağdaş Adıgüzel'in cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Çağday Adıgüzel'in katil zanlısı Ekrem E. aranıyor..


TV8'de Serap Paköz'ün sunduğu Gerçeğin Peşinde programında foseptik çukurunda cesedi bulunan Çağdaş Adıgüzel'in katil zanlısı olan Ekrem E.'nin fotoğrafı yayınlandı. Serap Paköz'ün sunumu ile canlı olarak yayınlanan  Gerçeğin Peşinde programında Çağdaş Adıgüzel'in öldürülmesi ile ilgili iddialar ekranlara yansıdı. 

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan bir yazlık evin bahçesinde bulunan foseptik çukurunda Çağdaş Adıgüzel'in geçtiğimiz günlerde cesedi bulunmuştu. Çağdaş Adıgüzel'in uzun süredir kayıp olduğu bu nedenle ailesinin polise kayıp ihbarında bulunduğu belirlenmişti. Günlerdir aranan Çağdaş Adıgüzel'in cesedi ise Atakum ilçesi Yalı mahallesinde bulunan bir yazlık evin bahçesinde ki foseptik çukurunda bulunmuştu. Olay sonrası yapılan inceleme, yazlık evin içerisinde kan izleri  ve pompalı tüfek bulunmuştu.

Çağdaş Adıgüzel'in cesedinin bulunduğu evin sahibi Ekrem E. ise kayıplara karışırken, olayın bir cinayet olduğu gündeme geldi. TV8'de yayınlanan Gerçeğin Peşinde programında ise Serap Paköz, Çağdaş Adıgüzel'in katil zanlısı olarak aranan Ekrem E.'nin fotoğrafını ve kullandığı aracın plakasını yayınladı. Katil zanlısı Ekrem E.'nin 34 HSP 47 plakalı araçla kaçtığı açıklanan katil zanlısının görüntüleri yayınlandıktan sonra Gerçeğin Peşinde isimli programa ihbar yağarken, Çağdaş Adıgüzel'i öldürdüğü iddiası ile aranan şahsın İstanbul Beşiktaş'ta görüldüğü iddia edildi.

Foseptik çukurunda cesedi bulunan Çağdaş Adıgüzel'in telefonunu da yanına alarak kayıplara karışan katil zanlısı Ekrem E.'nin aynı telefonla akrabalarını arayarak yurt dışına çıkacağını söylediği öğrenildi. 

Öte yandan Gerçeğin Peşinde ekibi Çağdaş Adıgüzel'in cenazesi için Samsun'a gelerek, cinayete kurban giden gencin akrabaları ile röportajlar yaptı. Foseptik çukurunda cesedi bulunan çağdaş Adıgüzel'in cenazesi ise Samsun'un Alaçam ilçesinde toprağa verildi.
Kaynak: SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İşte hukuk bürolarının borçluları korkutmak için kullandığı yasa dışı yöntemler

İşte hukuk bürolarının borçluları korkutmak için kullandığı yasa dışı yöntemler