20 Ağustos 2019 Salı

İYİ PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI VE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ

İyi Parti Samsun İl Başkanı ve milletvekili adayları trafik kazası geçirdi

İyi Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ve milletvekili adaylarının içinde bulunduğu araç trafik kazası geçirdi. Kazada İYi Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, İYİ Parti Samsun Milletvekili adayları İbrahim Özyer, Önder Fatih Şenol ile birlikte iki kişi yaralandı.

30 Mayıs 2018 Çarşamba 10:30 ASAYİŞ

İyi Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü  ve millevekili adaylarının içinde bulunduğü otomobil kaza yaptı.

 

İyi Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ve İyi Parti Samsun Milletvekili Adayları İbrahim Özyer ile Fatih Önder Şenol'un içinde bulunduğu araç Ankara kara yolunda trafik kazası geçirdi. Meydana gelen kazada İyi Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ve milletvekili adayı İbrahim Özyer'in kaza nedeni ile vücutlarının çeşitli bölgelerinde kırıklar olduğu öğrenildi.

Kazada araçta bulunan İYİ Parti Samsun Milletvekili adayı Önder Fatih Şenol, Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Recep Güleroğlu ve aracı kullanan milletvekili adayı İbrahim Özyer'in oğlu Alper Özyer yaralandı. Yaralılardan İYi Parti Samsun Milletvekili adayı İbrahim Özyer ve İYi Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine, diğer yaralılar milletvekili adayı Fatih Şenol, meclis üyesi Recep Güleroğlu ve aracı kullanan Alper Özyer ise Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Edinilen bilgiye göre İYi Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, milletvekili adayları İbrahim Özyer, Önder Fatih Şenol, meclis üyesi Recep Güleroğlu ve Alper Özyer İYİ Parti Genel Merkezi'nin milletvekili aday tanıtım toplantısı için aynı araçta Ankara'ya gidiyordu. Meydana gelen kazada İbrahim Özyer'in durumunun ağır olduğu ve iç kanama şüphesi ile ameliyata alındığı, İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü'nün ise omurunda kırıklar olduğu öğrenildi.

Öte yandan AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Samsun Milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, yayınladıkları mesajlar ile kaza geçiren  İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü ve milletvekili adayları İbrahim Özyer, ile Fatih Önder Şenol, meclis üyesi Recep Güleroğlu ve araç sürücüsü Alper Özyer'e geçmiş olsun dileklerini iletti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da FETÖ'den tutuklu Terme eski Kaymakamı İlyas Gün tahliye oldu

Samsun'da FETÖ'den tutuklu Terme eski Kaymakamı İlyas Gün tahliye oldu