24 Temmuz 2019 Çarşamba

MÜGE ANLI SERİ KATİLİN CİNAYETLERİNİ DEŞİFRE ETTİ! 3 KURBAN SAMSUN TERME'DEN

Müge Anlı seri katilin cinayetlerini deşifre etti! 3 kurban Samsun Terme'den

Müge Anlı, Samsun'un Terme ilçesi Özyurt mahallesinde 11 Şubat 2018 tarihinde çıkan ev yangınında hayatlarını kaybeden anne Sevim Semiz ve engelli olan iki kızı Emine Semiz ile Hava Gülen'in seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu tarafından öldürüldüklerini ortaya çıkarttı.

06 Eylül 2018 Perşembe 15:17 ASAYİŞ

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, Samsun'un Terme ilçesinde çıkan ev yangınında hayatlarını kaybeden  anne Sevim Semiz ve engelli olan iki kızı Emine Semiz ile Hava Gülen'in seri katil tarafından öldürüldükleri ortaya çıktı.


Ordu'da Şeker Köseoğlu'nun öldürülmesi olayını araştıran Müge Anlı, katil zanlı Mehmet Ali Çayıroğlu'nun 4 kişiyi daha öldürdüğünü belirledi.  Müge Anlı'nın programında gündeme gelen seri katil olayı Samsun'un Terme ilçesi Özyurt mahallesinde çıkan ev yangınında ölen  anne Sevim Semiz ve engelli olan iki kızı Emine Semiz ile Hava Gülen'a kadar uzandı. Müge Anlı'nın programına katılan  Hayrettin ve Yaşar Semiz kardeşler ev yangınında ölen  anne Sevim Semiz ve engelli olan iki kızı Emine Semiz ile Hava Gülen'in ölümlerinin araştırılmasını istedi. 

KAYIP TÜFEK SERİ KATİLİN EVİNDEN ÇIKTI
Müge Anlı, seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu'nun evinde bulunanları Terme ilçesi Özyurt mahallesinde çıkan ev yangınında ölen anne Sevim Semiz ve engelli olan iki kızı Emine Semiz ile Hava Gülen'in akrabaları Hayrettin ve Yaşar Semiz kardeşlere gösterdi. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında ev yangınında hayatlarını kaybeden anne Sevim Semiz ve engelli olan iki kızı Emine Semiz ile Hava Gülen'in akrabaları Hayrettin ve Yaşar Semiz, seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu'nın evinde bulunan eşyalar arasında anneleri Sevim Semiz'e ait olan tüfeği teşhis etti. Bu teşhisin ardından 11 Şubat 2018 tarihinde Terme ilçesi Özyurt mahallesinde çıkan ve kayıtlara elektrikli battaniye olarak geçen ev yangınında ölen anne Sevim Semiz ve engelli olan iki kızı Emine Semiz ile Hava Gülen'in seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu tarafından öldürüldükleri belirlendi.
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un 2018 Ağustos ayı asayiş raporu açıklandı!

Samsun'un 2018 Ağustos ayı asayiş raporu açıklandı!