24 Haziran 2019 Pazartesi

MÜGE ANLI'DA GÜNDEME GELEN SERİ KATİL KESTİĞİ ATLARIN ETİNİ SAMSUN'DA KIYMA YAPIP SATTI

Müge Anlı'da gündeme gelen seri katil kestiği atların etini Samsun'da kıyma yapıp sattı

Müge Anlı'da gündeme gelen seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu'nun, kestiği atların etlerini kıyma yaparak Samsun'da açtığı markette sattığı iddiası şoke etti.

11 Eylül 2018 Salı 21:20 ASAYİŞ

Müge Anlı'da gündeme gelen ve 3 cinayetinde Samsun'un Terme ilçesinde işlendiği seri katil olayında, at eti skandalı da ortaya çıktı.


Atv'de yayınlanan Müge Anlı'da gündeme gelen seri katil olayında, 13 cinayetin zanlısı olan Mehmet Ali Çayıroğlu'nun kaçak hayvan kesimide yaptığı belirlendi.

Müge Anlı'da gündeme gelen seri katil olayında, 13 cinayetin zanlısı olduğu gündeme gelen Mehmet Ali Çayıroğlu'nun Samsun'un Terme ilçesinde de 11 Şubat 2018 tarihinde çıkan ev yangınında anne Sevim Semiz ve engelli olan iki kızı Emine Semiz ile Hava Gülen'in katili olduğu ortaya çıkmıştı. 

3 CİNAYET SAMSUN TERME'DEN
Samsun'un Terme ilçesi Özyurt mahallesinde Şubat 2018 tarihinde yaşanan olayda ev yangınında öldükleri gündeme gelen anne Sevim Semiz ve engelli olan iki kızı Emine Semiz ile Hava Gülen'in Müge Anlı'da açılan seri katil dosyasında cinayete kurban gittikleri gündeme gelmişti.KİRALIK ARAÇLARLA HAYVAN HIRSIZLIĞI
Ordu'nun Akkuş ilçesinde Şeker Köseoğlu'nun öldürülmesi olayının araştırılması ile ortaya çıkan seri cinayetler Müge Anlı'nın sunduğu programda yayınlanmıştı. 13 cinayetin zanlısı olduğu iddia edilen Mehmet Ali Çayıroğlu'nun aynı zamanda kiralık araçlarla hayvan hırsızlığı da yaptığı da ortaya çıktı.

ÇİFTLİĞİNDE AT KEMİKLERİ BULUNDU
Seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu'nun çaldığı inek ve diğer büyükbaş havyanları çiftliğine getirerek kestiği, kestiği hayvanlar arasında atlarında bulunduğu Müge Anlı'nın programında gündeme geldi. Seri katil Mehmet ali Çayıroğlu'nun kestiği atların etlerini kıyma yaparak Samsun'da açtığı markette sattığı iddiası kan dondurdu. Seri katil Çayıroğlu'nun çiftliğinde kesilmiş atlara ait çok sayıda kemik bulundu. 

HAYVAN HIRSIZLIĞINDAN TUTUKLANMIŞ
Seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu'nun hayvan hırsızlığından tutuklandığını, cezaevinden çıktıktan sonra Samsun'da bir market açtığı Müge Anlı'da gündeme gelirken, seri katil Çayıroğlu'nun kardeşi, "Hayvan hırsızlığından tutuklandı. Çıktıktan sonra Samsun'da kasap dükkanı ve market işlettiler." dedi.

Müge Anlı ise seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu'nun çiftliğinde çok sayıda at kemiği bulunduğunu ve kesilen bu at etlerinin kıyma yapıldığını söyledi.
Kaynak: SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Havza'da matem orucu tutan Alevi vatandaşlar cem evinde iftar açtı

Samsun Havza'da matem orucu tutan Alevi vatandaşlar cem evinde iftar açtı