25 Eylül 2021 Cumartesi

OĞLU UYUŞTURUCUDAN ÖLEN ANNE! ZEHİR TACİRİ UTANMADAN OĞLUMUN CENAZESİNE GELDİ

Oğlu uyuşturucudan ölen anne! Zehir taciri utanmadan oğlumun cenazesine geldi

Samsun'da uyuşturucudan ölen oğlu Hacı Ali Bahar'ın cenazesine uyuşturucu satıcılarının geldiğini açıklayan acılı anne, "Zahir taciri utanmadan oğlumun cenazesine geldi" dedi.

26 Temmuz 2019 Cuma 15:33 ASAYİŞ
Samsun’da uyuşturucu zehirinden hayatını kaybeden Hacı Ali Bahar’ın annesi AKŞAM’a konuştu: “Oğlumun celladı olan zehir taciri utanmadan cenazeye geldi. Yakasına yapıştık. ‘Ne yapayım o istiyordu’ dedi.”

Samsun İlkadım’da pazarcılık yapan ve eline geçen her kuruşu zehir tacirlerine veren Hacı Ali Bahar (24), arkadaşlarıyla birlikte metruk binada aldığı uyuşturucuyla ölüme gitti. Cenazede ‘Uyuşturucuya hayır’ pankartı açan aile, yetkililere önlemleri artırması çağrısında bulundu. AKŞAM’a konuşan acılı anne Yasemin Bahar “Ben evladımı kaybettim, başka yavrular ölmesin” diyerek yaşadıklarını şöyle anlattı: 

‘Oğlun istiyordu’ dedi 
Oğluma uyuşturucuyu satan zehir taciri bir de utanmadan cenazeye geldi. Yakasına yapıştık ‘üzgünüm böyle olmasını istemezdim ama kendisi zorla istiyordu’ cevabını verdi. Oğlumun ölümüne sebep olan cellat, pişkin pişkin böyle konuşuyordu. Ben anneyim benim yüreğim yandı canım gitti kanım gitti parçam gitti. Çok mücadele ettim, çok durdurmak istedim. Çocuklarımızın beyinlerini yıkıyorlar. Bu çocuklara önce bedavadan veriyorlar ‘sen adamsın, sen özgürsün’ diye beyinlerini yıkıyorlar. Devlet diğer çocukların yok olmasına izin vermesin. Biz çocuklarımızı kaybettik başkaları kaybetmesin. İlkadım’da uyuşturucu kullanımında çok büyük artış var. İlkadım’a rehabilitasyon merkezi açılsın.”

OĞLUMU VE YEĞENi Mi BiZZAT iHBAR ETTiM
Hacı Ali Bahar’ın dayısı Bedir Bahar ise yeğenini kurtarmadığı için yaşadığı üzüntüyü anlattı: “İlkadım’da bütün sokaklarda bu sıkıntı var. Yeğenimi ve oğlumu arkadaş çevresi zehre bulaştırdı. Bir baba evladının hapis yatmasını ister mi? Ben kendi oğlumu, yeğenimi uyuşturucu kullanıyorlar diye ihbar ettim. ‘Bu illetten uzak olsunlar ceza evinde yaşasınlar’ diye... Ama yeğenimi kurtaramadık. Gençlerimizi, geleceğimizi yitiriyoruz.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da uyuşturucudan ölen gencin olayında 3 kişi gözaltına alındı 1 kişi tutuklandı

Samsun'da uyuşturucudan ölen gencin olayında 3 kişi gözaltına alındı 1 kişi tutuklandı