22 Mart 2019 Cuma

SAMSUN ALAÇAM'DA DENİZE DÜŞEREK KAYBOLAN EMRAH DANACI 3 GÜNDE BULUNAMADI

Samsun Alaçam'da denize düşerek kaybolan Emrah Danacı 3 günde bulunamadı

Samsun'un Alaçam ilçesinde Karadeniz'e düşerek kaybolan Emrah Danacı'nın bulunması için sürdürülen arama çalışmalarında 3'üncü günde sonuç alınamadı.

03 Nisan 2018 Salı 21:09 ASAYİŞ

Samsun'un Alaçam ilçesinde tekneden denize düşerek kaybolan 23 yaşındaki Emrah Danacı'nın bulunması için başlatılan arama çalışması devam ediyor.


Samsun Alaçam ilçesinde 11 mil açığında önceki gün balıkçı teknesinde bulunan Emrah Danacı'nın denize düştüğü ihbarı üzerine başlatılan arama çalışmalarından henüz sonuç alınamadı. Alaçam ilçesinde denize düşerek kaybolan Emrah Danacı'nın bulunması için Deniz Yıldızı Tatbikatı'na iştirak eden ve bölgeye görevlendirilen Deniz Kuvvetleri Komutanlığına ait TCG Kemalreis Fırkateyni dün arama çalışmalarına katılırken bugün bölgeden ayrıldı.

Düştüğü denizde kaybolan Emrah Danacı'nın bulunması için ise Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığına ait iki bot ve dalış ekibi ile bir helikopter arama çalışmalarına katılıyor. Balıkçı teknesinde çalışan ve ağ bırakırken denize düştüğü iddia edilen Emrah Danacı'nın (23) babası Hasan Danacı'nın ise kıyıdaki umutlu bekleyişi sürüyor.

Karadeniz'de kaybolan Emrah Danacı'nın babası Hasan Danacı, oğlu bulunana kadar Yakakent Limanı'ndan ayrılmayacağını belirtti. Oğlu Emrah Danacı'nın bir yakınlarına ait Baba Muhsin adlı teknede çalıştığını aktaran baba Hasan Danacı, "Benim oğlum için herkes seferber oldu inşallah oğlum bulunacak." diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da FETÖ'den tutuksuz yargılanan eski doktor Serkan Çağlayan'a hapis cezası

Samsun'da FETÖ'den tutuksuz yargılanan eski doktor Serkan Çağlayan'a hapis cezası