24 Ağustos 2019 Cumartesi

SAMSUN ANIT PARK'TA RUHSATSIZ SİLAHLA YAKALANAN İKİ KİŞİ İLE POLİS ARASINDA ARBEDE ÇIKTI

Samsun Anıt Park'ta ruhsatsız silahla yakalanan iki kişi ile polis arasında arbede çıktı

Samsun'da Anıt Park'da uygulama yapan Mobil Park Polisi ile ruhsatsız silahlarla yakalanan iki kişi arasında arbede çıktı. Samsun'da parkta ruhsatsız silahla yakalanan iki kişi gözaltına alınırken polislere küfür ve tehditler savurdu.

20 Ekim 2017 Cuma 12:13 ASAYİŞ
Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Anıt Park'ta uygulama yapan Mobil Park Polisleri ile ruhsatsız silahlarla yakalanan iki kişi arasında arbede çıktı. 

Samsun'da, emniyet güçlerince gerçekleştirilen "mobil park polisi'' uygulaması sırasında üzerinde ruhsatsız tabanca bulunan kişi ile polis arasında arbede yaşandı. Çocuklar ve vatandaşların parklarda rahat oturabilmesi, spor yapabilmesi ve oynayabilmesi amacıyla ülke genelinde başlatılan "mobil park polisi" uygulaması kapsamında Samsun'da da denetim gerçekleştirildi.

Samsun'un İlkadım ilçesindeki Anıt Park'ta uygulama yapan çevik kuvvet, motorlu yunus ve asayiş ekipleri, şüpheli görülen kişilerin üzerlerini aradı, GBT sorgulamasını yaptı, vatandaşları bilgilendirdi.Uygulama sırasında üzerinde ruhsatsız tabanca bulunan Aykut Ö, polisten kaçmaya çalıştı. Kısa sürede etkisiz hale getirilen zanlının direnmesi üzerine arbede yaşandı. Arbedenin ardından Aykut Ö. ile arkadaşı Uğur K. gözaltına alındı.

Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, uygulamanın, İlkadım, Atakum, Canik ve Tekkeköy ilçelerinde 3 ekiple faaliyete geçirildiğini söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Terme eski İlçe Jandarma Komutanı Hacı Gülman FETÖ'den hapis cezası aldı

Samsun Terme eski İlçe Jandarma Komutanı Hacı Gülman FETÖ'den hapis cezası aldı