23 Nisan 2019 Salı

SAMSUN ANKARA KARAYOLUNDA YOLCU OTOBÜSÜ TIR İLE ÇARPIŞTI 11 KİŞİ YARALANDI

Samsun Ankara karayolunda yolcu otobüsü tır ile çarpıştı 11 kişi yaralandı

Samsun Ankara karayolu Yenice mevkisinde meydana gelen trafik kazasında yolcu otobüsü ile demir boru yüklü bir tırın çarpışması sonucu otobüste bulunan 11 kişi yaralandı.

03 Eylül 2018 Pazartesi 14:04 ASAYİŞ

Samsun Ankara karayolu Havza ilçesi sınırlarında yolcu otobüsü ile tırın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 11 kişi yaralandı.


Samsun-Ankara karayolunda, Samsun yönüne giden Şener Albayrak'ın (54) kullandığı 54 KS 381 plakalı yolcu otobüsü, Yenice mevkisinde, aynı yönde seyreden Bünyamin Altıntop (45) yönetimindeki demir boru yüklü 06 AP 1773 plakalı tırla çarpıştı.

Meydana gelen kazada otobüste sıkışan yolcu otobüsünün muavini Ferhat Can Yüksel, olay yerine gelen itfaiye görevlileri tarafından bulunduğu yerden çıkarıldı. Otobüsün muavini Ferhat Can Yüksel ile yaralanan yolcular Emine Nalbant, İlknur Varilci, Eren Varilci, Ayser Yalduz, Cemal Yalduz, Ayla Yalduz, Mustafa Akpınar, Nejla Öztopaloğlu, Hüseyin Torun ve Özer Dol ambulanslarla Havza Devlet Hastanesine kaldırıldı. Samsun Ankara kara yolunda tır ile çarpışan otobüste sıkışarak yaralanan ve durumu ağır olan muavin Ferhat Can Yüksel burada yapılan ilk müdahalenin ardından Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

Bir süre trafiğe kapatılan yol, kazaya karışan araçların çekilmesinin ardından yeniden ulaşıma açıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da o iş adamı döviz borcu yüzünden battı, konkordato ilan etmeye hazırlanıyor

Samsun'da o iş adamı döviz borcu yüzünden battı, konkordato ilan etmeye hazırlanıyor