29 Kasım 2021 Pazartesi

SAMSUN ATAKUM'DA AYDINLATMA OLMAYAN YOLDA BİR ARAÇ DAHA KANALA UÇTU

Samsun Atakum'da aydınlatma olmayan yolda bir araç daha kanala uçtu

Samsun'un Atakum ilçesi Yeni mahallede aydınlatma ve trafik ışığı bulunmayan kör noktada yine bir araç kanala uçarak kaza yaptı.

09 Şubat 2020 Pazar 22:20 ASAYİŞ

Samsun'un Atakum ilçesine bağlı Yeni mahallesi 3417 caddede trafik ışığı ve aydınlatma bulunmayan kör noktada, yolu göremeyen bir araç sürücüsü kanala uçarak kaza yaptı.


Atakum ilçesine bağlı Yeni mahalle 3417 cadde (19 Mayıs Bulvarı) Enes caddesi başlangıcında bulunan kör noktada sürekli kaza olduğunu söyleyen vatandaşlar, gece karanlığında yolda aydınlatma ve trafik ışıkları olmadığı için sürücülerin kaza yaptıklarını söyledi. Duruma tepki gösteren vatandaşlar, sürekli kazaların meydana geldiğini söylediği kör noktaya aydınlatma ve trafik ışıkları konulmasını istedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Misafir

11 Şubat 2020 Salı 11:30

Sayın sürücüler araç kullanırken aracınızı hava yol ve trafik kurallarına uygun olarak aracınızı kullanırsanız kolay kolay kaza olmaz. Her yolda aydınlatma olmaz. Aracın farlarını açıp yoluna dikkatli olarak yavaş seyreteceksin kolay kolay kaza yapmazsın. Aydınlatma falan hikaye ona kasko da inanmaz inansa bile sorumludan 1 kuruş alamaz.saygilar.

Atakentli

11 Şubat 2020 Salı 09:43

Başkanım aydınlatma karanlıkların sonu demektir. Sokaklardan başlanmalı!

Mahmet keser

09 Şubat 2020 Pazar 22:41

Çok doğru bir tespit ölüm olmadan gereken yapılmalı

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediyesi ekipleri gece ve gündüz hiç uyumadan kar mücadelesi yaptı

Atakum Belediyesi ekipleri gece ve gündüz hiç uyumadan kar mücadelesi yaptı