26 Kasım 2020 Perşembe

SAMSUN ATAKUM'DA ZABITA MEMURU SERHAT AGU FECİ KAZADA CAN VERDİ

Samsun Atakum'da zabıta memuru Serhat Agu feci kazada can verdi

Samsun'da Atakum Belediyesinde zabıta olarak görev yapan Serhat Agu elektrikli motosikleti ile işe giderken bir minibüsün çarpması sonucu feci şekilde can verdi.

13 Haziran 2019 Perşembe 13:34 ASAYİŞ

Samsun'da Atakum Belediyesinde zabıta memuru olarak görev yapan Serhat Agu, motosikleti ile işe giderken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.


Atakum Belediyesine bağlı Çakırlar Korusundaki işine gitmek için sabah evden çıkan zabıta memuru Serhat Agu, iş yerine 25 metre kala bir minibüsün çarpması sonucu feci şekilde can verdi.

Korkunç kaza Atakum ilçesi Çakırlar Yalı Mahallesi Atatürk Bulvarı Çakırlar Korusu önünde sabah saat 07.45'te meydana geldi. Atakum Belediyesi Zabıta memuru Serhat Agu'ya Çakırlar Korusu'na 25 metre kala ana yoldan manevra yapıp yaya geçidinde geçtiği sırada minibüs çarptı.Çarpmanın etkisiyle motosiklet ile birlikte 50 metre sürüklenen Serhat Agu ağır yaralandı. Sağlık ekipleri tarafından ambulansla Samsun Ondokuz Mayıs Üniversite (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılmak istenilen zabıta memuru, ambulansta hayatını kaybetti. 

Öte yandan trafik kazasında hayatını kaybeden zabıta memuru Serhat Agu'nun cenazesi Canik İlçesi, Demirci Köyü Cami'nde kılınan ikindi namazının ardından toprağa verildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kaz yumurtalarını çalan çakalı güvenlik kamerası görüntüledi

Samsun'da kaz yumurtalarını çalan çakalı güvenlik kamerası görüntüledi