30 Kasım 2020 Pazartesi

SAMSUN AYVACIK'TA 6 ÇOCUK BABASI SİLAHLA KENDİNİ BAŞINDAN VURARAK İNTİHAR ETTİ

Samsun Ayvacık'ta 6 çocuk babası silahla kendini başından vurarak intihar etti

Samsun'da son haftada Bafra ilçesinde yaşanan iki intihar olayının ardından Ayvacık ilçesinde de Mustafa Bölükbaşı isimli bir vatandaş, silahla kendini başından vurarak yaşamına son verdi.

28 Nisan 2019 Pazar 15:47 ASAYİŞ

Samsun'da son haftada 3 intihar olayı yaşandı. Samsun'da son intihar haberi ise Ayvacık ilçesinden geldi. Samsun'un Ayvacık ilçesinde 6 çocuk babası Mustafa Bölükbaşı kendisini silahla başından vurarak intihar etti.


Samsun'un Bafra ilçesinde önceki günlerde 22 yaşındaki bir bayan 3'üncü kattan aşağı atlayarak intihar ederken, 19 yaşındaki bir bayan ise önce ilaç içip sonrada bileklerini keserek intihar girişiminde bulunmuştu.

Bafra ilçesinde 3'üncü kattan atlayarak intihar eden 22 yaşında ki bayan hayatını kaybederken, intihar girişiminde bulunan 19 yaşındaki genç kız ise Bafra Devlet Hastanesine kaldırılmıştı.

Samsun'da son haftada peş peşe yaşanan bu iki intihar olayının ardından Ayvacık ilçesinden de bir intihar haberi geldi.

samsunokur.com haber sitesinde Emin Coşkundere'nin haberine göre Samsun'un Ayvacık ilçesine bağlı Söğütpınar mahallesi Orta mevkisinde 65 yaşındaki, evli ve 6 çocuk babası olan Mustafa Bölükbaşı evinde kendini silahla başından vurarak yaşamına son verdi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Avukat Ayşe Üstünel Dağdelen Gökhan Gencebay'ın bıçaklanması olayı ile ilgili açıklama yaptı

Avukat Ayşe Üstünel Dağdelen Gökhan Gencebay'ın bıçaklanması olayı ile ilgili açıklama yaptı