21 Ağustos 2019 Çarşamba

SAMSUN AYVACIK'TA BARAJ GÖLÜNE DÜŞEN ARAÇTA BİR KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Samsun Ayvacık'ta baraj gölüne düşen araçta bir kişi hayatını kaybetti

Samsun Haber- Samsun'un Ayvacık ilçesinde Suat Uğurlu Baraj gölüne düşen araçta Turan Sarıoğlu isimli bir esnaf hayatını kaybetti.

15 Ekim 2018 Pazartesi 17:19 ASAYİŞ

Samsun'un Ayvacık ilçesinde direksiyon hakimiyetini kaybederek Suat Uğurlu Baraj gölüne düşen araçta bir kişi yaşamını yitirdi.


Ayvacık ilçesinde meydana gelen kazada, baraj gölüne düşen araçta bulunanların kurtarılması için olay yerine itfaiye ekipleri gitti. Ancak olay yerine gelen itfaiye ekiplerinde halat bulunmadığı için Suat Uğurlu Baraj gölüne düşen araç bulunduğu yerden çıkartılamadı. 

Kazaya müdahale etmesi için dalgıçlara haber verilirken, baraj gölüne düşen araç hızla su almaya başladı. Araçta bulunan Turan Sarıoğlu'nun uzun bir süre kurtarılmayı beklediği ileri sürülerken, görgü tanıkları dalgıçların olay yerine geç geldiklerini belirterek bu duruma tepki gösterdi.

Olay yerine gelen dalgıçlar Ayvacık ilçesinde bulunan baraj gölüne düşen araçta bulunanların kurtarılması için çalışma başlattı. Araçta bulunan ve Ayvacık ilçesinde esnaflık yaptığı öğrenilen Turan Saroğulu'nun hayatını kaybettiği belirlendi.
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu'ndan iş dünyasına yüzde 10 indirim çağrısı

Samsun TSO Başkanı Murzioğlu'ndan iş dünyasına yüzde 10 indirim çağrısı