15 Haziran 2019 Cumartesi

SAMSUN AYVACIK'TA BARAJ GÖLÜNE DÜŞEN ARAÇTA TURAN SARIOĞLU ÖLÜME BÖYLE GİTTİ

Samsun Ayvacık'ta baraj gölüne düşen araçta Turan Sarıoğlu ölüme böyle gitti

Samsun'un Ayvacık ilçesinde Suat Uğurlu Baraj gölüne düşen araçta can veren sürücü Turan Sarıoğlu'na yardım etmek yerine, aracın baraj gölü sularına gömülme anlarının vatandaşlar tarafından cep telefonu ile video kaydı yapılmasına tepki yağdı.

16 Ekim 2018 Salı 22:08 ASAYİŞ

Samsun'un Ayvacık ilçesinde Suat Uğurlu Baraj gölüne düşen kamyonetin sürücüsü Turan Sarıoğlu, yardım çığlıkları atarak ölüme giderken, o anlar ise vatandaşlar tarafından cep telefonu ile video kaydı altına alındı.


Samsun'un Ayvacık ilçesinde Suat Uğurlu Baraj gölüne düşen kamyonette sürücü Turan Sarıoğlu'nun yardım çığlıkları attığı o anlara ait video görüntüsü ortaya çıktı.

Ayvacık ilçesinde meydana gelen kazada, Turan Sarıoğlu'nun kullandığı kamyonet Suat Uğurlu Baraj gölüne düştü. Baraj gölüne düşen araçta bulunan Turan Sarıoğlu, içi hızla su ile dolan kamyonetten kurtarılmak için yardım çığlıkları attı. Kaza sonrası Suat Uğurlu Baraj gölü civarına gelen bir vatandaş ise yardım etmek yerine, Turan Sarıoğlu'nun ölüme gittiği o anları cep telefonu kemerası ile saniye saniye görüntüledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta elektriğe yapılan zamlarla ilgili mecliste soru önergesi verdi

Erhan Usta elektriğe yapılan zamlarla ilgili mecliste soru önergesi verdi