30 Mayıs 2020 Cumartesi

SAMSUN AYVACIK'TA OTOMOBİL BARAJ GÖLÜNE UÇTU!

Samsun Ayvacık'ta otomobil baraj gölüne uçtu!

Samsun Son Dakika- Samsun'un Ayvacık ilçesinde bir otomobil baraj gölüne uçtu. Samsun'un Ayvacık ilçesinde baraj gölüne düşen otomobilde bir kişinin hayatını kaybettiği öğrenildi.

15 Ekim 2018 Pazartesi 16:37 ASAYİŞ

Samsun'un Ayvacık ilçesinde bulunan baraj gölüne otomobil uçtu. Ayvacık ilçesinde baraj gölüne uçan araçta bulunan Turan Sarıoğlu isimli bir kişi hayatını kaybetti.


Samsun'un Ayvacık ilçesinde Suat Uğurlu baraj gölüne kamyonetin uçması sonucu olay yerinde adeta can pazarı yaşandı. Kazayı gören vatandaşlar yetkilileri arayarak durumu bildirdi. Ancak Ayvacık ilçesinde meydana gelen kaza yerine dalgıçların iki saat sonra ulaşması nedeni ile vatandaşlar tepki gösterdi. Suat Uğurlu Baraj gölüne uçan kamyonette bulunan ve ilçede esnaflık yaptığı öğrenilen Turan Sarıoğlu'nun suya gömülen aracın içerisinde uzun bir süre kurtarılmayı beklediği ancak dalgıçların geç gelmesi nedeni ile hayatını kaybettiği ileri sürüldü. 
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Engin Gürel

18 Ekim 2018 Perşembe 04:46

Ayvalıkta en büyük sorun dalgıç olmaması dalgıç olsaydı belkide o güzel abimiz hayatta olurdu şimdi Allah mekanını cennet etsin her sene kesin bir facia oluyor Ayvacık ta dalgıç şart samsundan geliyor dalgıç gelene kadar da sudaki insan ister istemez hakkını rahmetine kavuşuyor bu konuda artık ayvacık siyasetcilerimizin bence biseyler yapması lazım ve AYVACIĞA bir dalgıç gelmesi lazım

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Ayvacık'ta baraj gölüne düşen araçta bir kişi hayatını kaybetti

Samsun Ayvacık'ta baraj gölüne düşen araçta bir kişi hayatını kaybetti