24 Ağustos 2019 Cumartesi

SAMSUN BAFRA'DA 72 YAŞINDAKİ YAŞLI ADAMIN ÖLDÜRESİYE DÖVÜLME ANLARI KAN DONDURDU

Samsun Bafra'da 72 yaşındaki yaşlı adamın öldüresiye dövülme anları kan dondurdu

Samsun'un Bafra ilçesinde üzerine arabası ile su sıçrattığı yaşlı adamın kendisine tepki göstermesi üzerine, aracından inerek 72 yaşındaki yaşlı adamı öldüresiye döven vicdansız güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

31 Temmuz 2018 Salı 20:38 ASAYİŞ

Samsun'un Bafra ilçesinde üzerine su sıçratılan 72 yaşındaki yaşlı adamın araçta bulunan bir kişi tarafından dövülme anları güvenlik kamerasına yansırken, görüntüler kan dondurdu. 


Samsun'un Bafra ilçesinde 72 yaşındaki yaşlı adamın öldüresiye dövülmesi bu nasıl bir vicdansızlık dedirtti. Bafra ilçesinde Ç.D. ile arkadaşı C.İ'nin bulunduğu otomobil, Samsun-Sinop karayolu servis yolunda bulunan su birikintisini 72 yaşındaki S.Y'nin üzerine sıçratarak ıslattı.

Otomobilin üzerine su sıçratması üzerine S.Y bu duruma tepki gösterdi. Geri geri manevra yaparak tepki gösteren yaşlı adamın yanına gelen otomobilden inen C.İ, yaşlı adamı yumruklarla dövdükten sonra aracın sürücüsü arkadaşıyla olay yerinden kaçtı. Bafra ilçesinde yaşlı adamın dövülme anları ise civarda bulunan bir güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

ÖLDÜRESİYE DÖVDÜ SERBEST KALDI
Durumun jandarmaya bildirilmesi üzerine gözaltına alınan Ç.D. ile C.İ, savcılıkta ifadelerinin alınmasının ardından serbest bırakıldı.

VALİLİK DEVREYE GİRDİ YENİDEN GÖZALTINA ALINDILAR
Samsun Valiliğince resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamada, "Bafra ilçemizde 72 yaşında S.Y. isimli şahsın darbedilmesiyle ilgili tüm şüpheliler jandarma tarafından yakalanarak adli mercilere sevk edilmiştir." bilgisi paylaşıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

BAFRALI

02 Ağustos 2018 Perşembe 01:28

Bu sözde gazetecilere ve bunları savunan "özür dileyecekti" diyecek kadar alçalanlara başta Belediyeler olmak üzere kimse reklam vermemeli.Bunlara reklam verenler de bu kafalarla aynı düşünenlerdir.Bunlar tarihten silinmeli.70 yaşındaki felçli insanı darp edenler ve bunları destekleyenlere adalet cezalandıracaktır. Samsunlular olarak bunların internet sitelerine girmeyelim ve reklam vererek desteklemeyelim.Alçaklara REKLAM YOK REKLAM YOK. Destekçileri bunların haberlerini bile sitelerinde yayınl

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da ilginç hırsızlık olayı! Tanınmamak için etek giydiler eşarp taktılar

Samsun'da ilginç hırsızlık olayı! Tanınmamak için etek giydiler eşarp taktılar