19 Temmuz 2019 Cuma

SAMSUN BAFRA'DA ARAZİ KAVGASI! BİR KADIN TÜFEKLE VURULARAK ÖLDÜRÜLDÜ

Samsun Bafra'da arazi kavgası! Bir kadın tüfekle vurularak öldürüldü

Samsun'un Bafra ilçesinde iki aile arasında arazi anlaşmazlığı yüzünden çıkan kavgada Merdiye Palat isimli bir kadın av tüfeği ile vurularak öldürüldü.

28 Ocak 2018 Pazar 17:04 ASAYİŞ

Samsun'un Bafra ilçesine bağlı Örencik mahallesinde  arazi meselesi yüzünden iki aile arasında çıkan kavgada kan aktı. Bafra ilçesi Örencik mahallesinde arazi kavgasında Merdiye Palat isimli bir kadın tüfekle vurularak öldürüldü.


Bafra ilçesi Örencik mahallesinde arazi sınırının ihlali yüzünden çıktığı iddia edilen kavgada Ahmet K. ve iki kardeşi 76 yaşındaki Ahmet Palat'ı darp etti. 

Bu esnada olaya dahil olan Ahmet Palat'ın eşi 58 yaşındaki Merdiye Palat, Ahmet K. tarafından av tüfeği ile kasık ve karın bölgesinden vuruldu. Yaşanan olayda Merdiye Palat'ın kocası Ahmet Palat'ın da tüfekle vurularak yaralandığı öğrenildi.

Olay sonrası saldırganlar kaçarken, tüfekle vurularak yaralanan Ahmet Palat ve eşi Merdiye Palat olay lerine gelen ambulanslarla Bafra Devlet Hastanesine götürüldü. Hastaneye kaldırılan yaralılardan Merdiye Palat'ın hayatını kaybettiği bildirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra'da arazi kavgasında öldürülen kadının yakınları hastanede sinir krizi geçirdi

Samsun Bafra'da arazi kavgasında öldürülen kadının yakınları hastanede sinir krizi geçirdi