25 Mayıs 2019 Cumartesi

SAMSUN BAFRA'DA JANDARMA EKİPLERİNE POMPALI TÜFEKLİ SALDIRI OLDU

Samsun Bafra'da jandarma ekiplerine pompalı tüfekli saldırı oldu

Samsun'un Bafra ilçesi Doğanca mahallesi Çınarlık mevkisinde jandarma ekiplerine pompalı tüfekli saldırı oldu. Bafra ilçesi Doğanca mahallesinde baba ve oğlu kendilerine kamulaştırma tebligatı yapan jandarma ekiplerine pompalı tüfekle ateş etti.

10 Mayıs 2018 Perşembe 20:48 ASAYİŞ

Samsun'un Bafra ilçesi Doğanca mahallesi Çınarlık mevkisinde kamulaştırma tebligatı yapan jandarma ekiplerine bir baba ve oğlu tarafından pompalı tüfekle ateş edildi.


Bafra İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, yol genişletme için bahçelerinin kamulaştırılmasıyla ilgili mahkeme kararını bildirmek için Doğanca Mahallesi Çınarlık mevkisinde yaşayan İ.Ç'nin evine gitti.Evlerinin önündeki bahçenin direklerinin sökülüp yolun genişletileceğini bildiren jandarma ekiplerine tepki gösteren İ.Ç. ve oğlu A.Ç, pompalı tüfekle ateş etti. 

Bunun üzerine olay yerine destek için jandarma ekipleri sevk edildi. Jandarma ekiplerine pompalı tüfekle ateş ettikten sonra eve gizlenen baba ve oğlu yaklaşık bir saat süren çalışmanın ardından ikna edildi. Gözaltına alınan baba ve oğlu Bafra İlçe Jandarma Komutanlığına götürüldü. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Kavak ilçesinde yaşanan tır kazasında şoför burnu dahi kanamadan kurtuldu

Samsun'un Kavak ilçesinde yaşanan tır kazasında şoför burnu dahi kanamadan kurtuldu