25 Haziran 2019 Salı

SAMSUN BAFRA'DA KIZILIRMAK'TA KAYBOLAN OSMAN ERTEKİN'DEN HİÇ BİR İZ YOK!

Samsun Bafra'da Kızılırmak'ta kaybolan Osman Ertekin'den hiç bir iz yok!

Samsun'un Bafra ilçesinde Çetinkaya Köprüsünden yasak aşkı ile birlikte Kızılırmak'a atladıktan sonra kaybolan Osman Ertekin yapılan arama çalışmalarına rağmen bulunamadı.

18 Mart 2018 Pazar 00:09 ASAYİŞ

Samsun'un Bafra ilçesinde yasak aşkı ile birlikte Kızılırmak'a atlayarak intihar girişiminde bulunan ve akıntıya kapılarak kaybolan Osman Ertekin'den yapılan arama çalışmalarına rağmen hiçbir iz bulunamadı.


Samsun'un Bafra ilçesinde sevgilisi olduğu belirtilen genç kız B.Ş ile birlikte ile atladıkları Kızılırmak'ta akıntıya kapılan Osman Ertekin'in bulunması için başlatılan çalışmalar sürüyor. Geçtiğimiz gün yaşanan olayda Kızılırmak'a atlayan iki genç, gece saatlerinde girdikleri ırmakta kurtarılamayarak akıntıya kapılmış, 15 yaşında olduğu açıklanan B.Ş'nin ise cesedi bulunmuştu.

Kızılırmak'ta kaybolan Osman Ertekin'in bulunması için çalışmaların üçüncü gününde sağlık, itfaiye, emniyet, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekiplerinin yanı sıra Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığı dalgıçlarından oluşan 50 kişilik ekip ırmakta çalışma yaptı. Kızılırmak'ta aranan Osman Ertekin'in babası Yaşar Ertekin'de olay yerine gelerek bir süre arama çalışmalarını izledi. 

Osman Ertekin'in bulunması için suda ve nehir boyunca kıyıda arama yapan ekiplerin çalışmasından sonuç çıkmadı. Havanın kararması üzerine ekipler, çalışmalara yarın devam etmek üzere ara verdi.

Samsun'un Bafra ilçesinde hatırlanacağı üzere Fatih Mahallesi'ndeki Çetinkaya Köprüsü civarında önceki gece saatlerinde suda akıntıya kapılarak gözlerden kaybolan Belgin Ş. ile sevgilisi olduğu belirtilen Osman Ertekin'in bulunması amacıyla çalışma başlatılmış, Belgin Ş'nin cansız bedeni ırmak kenarında çalılara takılmış halde bulunmuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan Samsun'da yerli otomobil açıklaması yaptı

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan Samsun'da yerli otomobil açıklaması yaptı