23 Nisan 2019 Salı

SAMSUN BAFRA'DA ÖZEL HASTANEDE ŞOK KAVGA! DOKTOR DOKTORU DÖVDÜ GÖZÜNÜ ŞİŞİRDİ

Samsun Bafra'da özel hastanede şok kavga! Doktor doktoru dövdü gözünü şişirdi

Samsun'un Bafra ilçesinde bulunan özel MediBafra Hastanesinde görevli bir doktor, bir hasta yüzünden tartıştığı doktoru hastanede döverek gözünü şişirdi.

25 Kasım 2018 Pazar 14:06 ASAYİŞ

Samsun'un Bafra ilçesinde bulunan özel MediBafra Hastanesinde akıl almaz bir olay yaşandı. MediBafra Hastanesinde görevli bir doktor bir hastanın ameliyat edilmesi ile ilgili tartıştığı doktor Hacı Bekir Genişer'e saldırarak dövdü.


Samsun'un Bafra ilçesinde geçtiğimiz günlerde meydana gelen olayda, iddiaya göre MediBafra Hastanesinde görevli Üroloji Uzman Dr. Hacı Bekir Genişer, idrar yapmama şikayeti nedeniyle hastaneye gelen bir hastayı ameliyat ederek sağlığına kavuşturdu. Hasta ameliyat sonrası taburcu edilme işlemleri sırasında daha önce hastaya bakan aynı hastanede görevli Beyin Cerrahisi Uzmanı Opr.Dr.Y.S’ye herhangi bir önerisinin bulunup bulunmadığını telefonla arayarak sordu.

GÖREVLİLER ARAYA GİRDİ
Bunun üzerine Dr. Hacı Bekir Genişer'i  telefonla arayan Beyin Cerrahisi Uzmanı Opr.Dr.Y.S ameliyatı yapan doktoru odasına çağırdı. Odaya giden Dr. Hacı Bekir Genişer'e doktor Y.S, hastayı neden ameliyat yaptığını, ameliyatın yapılmaması gerektiğini söyleyerek bağırmaya başladı. BrtHaber'in haberine göre bir süre sonra doktor Y.S, hastayı ameliyat eden doktor Dr. Hacı Bekir Genişer’e hışımla saldırarak yumruklamaya başladı. Doktor Y.S,tarafından dakikalarca odada darp edilen doktor Hacı Bekir Genişer, görevlilerin odaya girmesiyle kurtarıldı.

7 GÜN İŞ GÖRMEZ RAPORU ALDI
MediBafra Hastanesinde meslektaşı tarafından darp edilen Ürololi Uzman Dr. Hacı Bekir Genişer, Bafra Cumhuriyet Başsavcılığına giderek kendisini darp eden Opr Dr.Y.S. hakkında suç duyurusunda bulundu.

Adli tabipden 7 gün iş görmez raporu verilen Dr. Hacı Bekir Genişer, darp edilmesi olayı ile ilgili yaptığı açıklamada, "Bana muayene gelen hastamıza gerekli olan müdahaleyi yaptım. Ancak diğer meslektaşım, beni odasına çağırarak, yalandan ameliyat ediyorsun diyerek bağırdı. Daha sonra da saldırdı. Beni yumruklamaya başladı.Yaklaşık 10 dakika sonra odaya giren görevliler beni kurtardı. Kendisinden şikayetçi ve davacıyım. Ben yapılması gerekeni ve görevimi  yaptım. Bu saldırıyı hak etmedim. Adalete güveniyor ve yerini bulacağına inanıyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Necibe Öncü

25 Kasım 2018 Pazar 18:28

Dayakçı doktoru kınıyorum .... :(.....................Geçmiş olsun Dr.Hacı Beklr Genişer !

Necibe Öncü

25 Kasım 2018 Pazar 18:23

Geçmiş olsun doktorum ! ..

a karaaytu

07 Aralık 2018 Cuma 21:45

y.s hoca haksızlıga asla dayanamayan bir hocadır

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Borsa Başkanı Sinan Çakır'ın oğluna silahlı saldırı olayında 5 gözaltı 1 tutuklama

Samsun'da Borsa Başkanı Sinan Çakır'ın oğluna silahlı saldırı olayında 5 gözaltı 1 tutuklama