25 Haziran 2019 Salı

SAMSUN BAFRA'DA YASAK AŞK İNTİHARI! NEHRE ATLAYAN OSMAN ERTEKİN EVLİ VE BİR ÇOCUK BABASI ÇIKTI

Samsun Bafra'da yasak aşk intiharı! Nehre atlayan Osman Ertekin evli ve bir çocuk babası çıktı

Samsun'un Bafra ilçesinde Çetinkaya Köprüsünden Kızılırmak Nehrine atlayarak intihar eden Belgin Şahin ile Osman Ertekin'in yasak aşk yaşadıkları ortaya çıktı.

16 Mart 2018 Cuma 13:56 ASAYİŞ

Samsun'un Bafra ilçesi Çetinkaya Köprüsünden nehre atlayarak intihar eden iki sevgiliden biri olan Osman Ertekin'in evli ve bir çocuk babası olduğu öğrenildi.


Yasak aşk yaşadıkları ve kavuşamadıkları için Bafra ilçesinde bulunan tarihi Çetinkaya Köprüsünden nehre atlaladıkları gündeme gelen Belgin Şahin ile Osman Ertekin'in olay sonrası çığlıklar atarak yardım isteme anları ise kameralar tarafından görüntülenmişti. Olay sonrası Belgin Şahin'in cesedi yapılan arama çalışmaları neticesinde bulunurken, Osman Ertekin'in bulunması ile ilgili çalışmaların ise devam ettiği öğrenildi.Öte yandan yasak aşkı olduğu iddia edilen Belgin Şahin ile birlikte Kızılırmak Nehrine atlayan Osman Ertekin'in evli ve bir çocuk babası olduğu öğrenildi. Kızılırmak Nehrine atmayan Osman Ertekin'in eşi Nuray Ertekin ise kızlık soyadını kullanarak olaydan sonra sosyal medyadan 'Gün gelir sen pişman ben ise mutlu olurum' notunu yazması dikkat çekti.

Bafra ilçesinde Kızılırmak Nehrine atladıktan sonra kaybolan Osman Ertekin'in Aydın İl Jandarma Komutanlığı'na vatani görevinin çıktığı ve 2 gün önce de teslim olması gerektiği belirlendi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Atakum ilçesinde taş ocağında göçük faciası: 1 kişi göçük altında kaldı

Samsun'un Atakum ilçesinde taş ocağında göçük faciası: 1 kişi göçük altında kaldı