24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUN BAFRA'DA YAŞLI ADAMI ÖLDÜRESİYE DÖVEN O ŞAHIS ANKARA'DA YAKALANDI

Samsun Bafra'da yaşlı adamı öldüresiye döven o şahıs Ankara'da yakalandı

Samsun'un Bafra ilçesinde 72 yaşındaki yaşlı adamı öldüresiye döven C.İ isimli şahıs Ankara'da yakalandı.

02 Ağustos 2018 Perşembe 13:57 ASAYİŞ

Samsun'un Bafra ilçesinde otomobil ile üzerine su sıçrattıkları Sebahattin Yılmaz isimli yaşlı adamı öldüresiye dövdükten sonra Samsun'dan kaçan C.İ Ankara'da yakalandı.


Bafra ilçesinde geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda 72 yaşındaki felç hastası Sebahattin Yılmaz, C.İ ve Ç.D'nin içinde bulunduğu araç tarafından üzerine su sıçratılmıştı. Yaşlı adam üzerine su sıçratan araç sürücüsü ve yanındaki şahsa tepki gösteririken beklemediği bir olay ile karşılaşarak araçtan inerek yanına gelen C.İ tarafından yumruklarla darp edilmişti.

Yaşanan bu olay güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedilirken, ortaya çıkan görüntüler tepkilere neden olmuştu. Olay sonrası yaşlı adamı darp eden C.İ ve araç sürücüsü Ç.D gözaltına alınırken, emniyette verdikleri ifadenin ardından serbest bırakılmıştı. 

Bafra ilçesinde yaşlı adamı darp eden şahısın serbest bırakılması nedeni ile oluşan tepkiler üzerine olayla ilgili C.İ ve Ç.D hakkında yeniden yakalama kararı alınmıştı. Yakalama kararı sonrası aranan C.İ ve Ç.D'nin Samsun dışına çıktıkları öğrenilirken, olayla ilgili araç sürücüsü Ç.D Eskişehir'de dün yakalanarak adliyeye sevk edildi.

DARP EDEN ŞAHIS TUTUKLANDI
Bafra ilçesinde 72 yaşındaki Sebahattin Yılmaz'ı acımasızca döven C.İ ise bugün Ankara'da yakalandığı ve adliyeye sevk edildiği öğrenildi. Yaşlı adamın dövülmesi olayında yakalanan araç sürücüsü Ç.D'nin Eskişehir'de saldırıyı gerçekleştiren C.İ'nin de Ankara'da mahkemeye çıkacağı öğrenildi. Öte yandan olayla ilgili Eskişehir’de mahkemeye sevk edilen Ç.D adli kontrol şartıyla serbest kalırken, yaşlı adamı döven C.İ Ankara’da çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra’da yaşlı adamı yumruklayarak döven o kişi tutuklandı

Samsun Bafra’da yaşlı adamı yumruklayarak döven o kişi tutuklandı