26 Nisan 2019 Cuma

SAMSUN BAFRA'DA YUSUF GÜR'Ü ÖLDÜREN FİRARİ KATİL ZANLISI ARANIYOR

Samsun Bafra'da Yusuf Gür'ü öldüren firari katil zanlısı aranıyor

Samsun'un Bafra ilçesinde ATM'den para çektikten sonra uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Yusuf Gür'ün firari katil zanlısı Ahmet Kocabaş aranıyor.

28 Eylül 2018 Cuma 15:00 ASAYİŞ

Samsun'un Bafra ilçesinde ATM'den para çektikten sonra sokakta uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Yusuf Gür'ün neden ve hangi sebepten öldürüldüğü merak edilirken, katil zanlısı Ahmet Kocabaş kayıplara karıştı.


Bafra ilçesinde Yusuf Gür'ü silahla vurarak öldüren katil zanlısı Ahmet Kocabaş olay sonrası yaya olarak kaçtı. Yusuf Gür'ü banka ATM'sinden para çektikten sonra silahla vurarak kayıplara karışan Ahmet Kocabaş, halen yakalanamadı. Bafra ilçesinde gündüz vakti yaşanan silahlı saldırıda Yusuf Gür, ATM'den para çektikten sonra silahlı saldırıya uğradı. Silahlı saldırıyı gerçekleştiren kişinin Ahmet Kocabaş olduğu belirlendi. Yusuf Gür'e silahlı saldırı düzenleyen Ahmet Kocabaş'ın olay sonrası kaçma görüntüleri ise güvenlik kameralarına yansıdı. Güvenlik kamera görüntülerinden kimliği tespit edilen katil zanlısı Ahmet Kocabaş'ın yakalanması için çalışma başlatıldı.
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çiğdem Karaaslan: AK kadrolarla marka şehirler oluşturduk

Çiğdem Karaaslan: AK kadrolarla marka şehirler oluşturduk