19 Temmuz 2019 Cuma

SAMSUN CANİK'TE CAMİDEN ÇIKAN İKİ YAŞLI ADAMI DÖVEN ŞAHISLARI MAHKEME SERBEST BIRAKTI

Samsun Canik'te camiden çıkan iki yaşlı adamı döven şahısları mahkeme serbest bıraktı

Samsun'un Canik ilçesi Soğuksu mahallesinde camiden çıkan 71 ve 74 yaşındaki iki yaşlı adamı dövüp kaçan iki kişi çıkarıldıkları mahkeme tarafından serbest bırakıldı.

06 Kasım 2018 Salı 17:39 ASAYİŞ

Samsun'un Canik ilçesinde cami çıkışında 71 ve 74 yaşındaki iki yaşlı adam biri 18 diğeri 19 yaşında olan iki genç tarafından darp edilerek dövüldü. İki yaşlı adamı döven zanlılar mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.


Samsun'un Canik ilçesinde iddiaya göre, Soğuksu Mahallesinde A.K. (71) ile arkadaşı K.K. (74) cami çıkışında yürüdükleri sırada yanlarına gelen Faruk E. (19) ve Onur K. (18), A.K'nin şapkasını almak istedi. Yaşlı adamın şapkasını alamayan zanlılar, biri 71 diğeri 74 yaşında olan yaşlı A.K. ile K.K'yi darbettikten sonra kaçtı.

İhbar üzerine Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Canik İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme Soruşturma Bürosu polisleri tarafından iki yaşlı adamı döven iki kişi yakalandı. Emniyetteki işlemlerinin ardından iki yaşlı adamı dövdükleri iddiası ile adliyeye sevk edilen zanlılar, çıkarıldıkları nöbetçi hakimlikçe adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin Samsun Büyükşehir için adaylık sinyalini  'Sevdamız Samsun' toplantısı ile verdi

Zihni Şahin Samsun Büyükşehir için adaylık sinyalini 'Sevdamız Samsun' toplantısı ile verdi