21 Nisan 2019 Pazar

SAMSUN CANİK'TE HURDALIKTA YANGIN ÇIKTI ALEVLER 5 KATLI BİNAYI SARDI

Samsun Canik'te hurdalıkta yangın çıktı alevler 5 katlı binayı sardı

Samsun'un Canik ilçesi Yeni Mahallede bulunan bir otomobil hurdalığında çıkan yangın 5 katlı apartmanın alevler içinde kalmasına neden oldu.

07 Ağustos 2018 Salı 02:48 ASAYİŞ

Samsun'un Canik ilçesine bağlı Yeni Mahallede gece saatlerinde bir otomobil hurdalığında çıkan yangının 5 katlı binayı sarması korku ve büyük paniğe neden oldu.


Samsun'un Canik ilçesinde bir otomobil hurdalığında çıkan yangın kısa sürede 5 katlı apartmanı sardı. Gece saatlerinde yaşanan yangında alevlerin apartmanı sardığını gören vatandaşlar, binada bulunan vatandaşları uyararak kurtulmalarını sağladı. 

Canik ilçesi Yeni Mahallede bulunan hurdalığın hemen yanı başında bulunan 5 katlı binayı vatandaşların yaptığı uyarılar üzerine alevlerin sardığını gören bina sakinleri korku ve panik içinde evlerinden fırlayarak sokağa kaçtı. Çıkan yangın nedeni ile olay yerine çok sayıda itfaiye aracı giderek hurdalıkta çıkan ve 5 katlı binayı saran alevleri söndürme çalışmalarını başlattı. Samsun İtfaiyesi ekipleri yaklaşık bir saat süren mücadele sonrası hurdalıkta çıkan yangını kontrol altına alarak söndürdü. İtfaiye görevlileri alevlerin sardığı binaya da girerek kontrol yaptı.

Canik ilçesinde hurdalıkta çıkan yangın 5 katlı apartmanda bulunan iki evin kullanılamaz hale gelmesine neden oldu. Vatandaşlar çıkan yangına sigara izmaritinin neden olduğunu söylerken, olayda yaralanan olmadı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zihni Şahin'den TEDES açıklaması! Samsun'a zararı olacaksa izin vermem

Zihni Şahin'den TEDES açıklaması! Samsun'a zararı olacaksa izin vermem