23 Nisan 2019 Salı

SAMSUN CANİK'TE KAYBOLAN AYŞE ŞEN'İ DE SERİ KATİL MEHMET ALİ ÇAYIROĞLU MU ÖLDÜRDÜ

Samsun Canik'te kaybolan Ayşe Şen'i de seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu mu öldürdü

Samsun'un Canik ilçesi Avluca köyünde 2018 Mart ayında kaybolen 80 yaşındaki Ayşe Şen'i Müge Anlı'da gündeme gelen seri katil Mehmet ali Çayıroğlu'nun öldürdüğü iddiası şok etkisi yarattı.

14 Eylül 2018 Cuma 17:25 ASAYİŞ

Müge Anlı'da gündeme gelen seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu'nun Samsun'un Terme ilçesinde yakarak öldürdüğü anne ve iki kızının cenazesine katıldığı yönündeki şok bilginin ardından, seri katil olayında ikinci bir kan donduran gelişme daha yaşandı.


CANİK'TE KAYBOLAN AYŞE ŞEN'İ DE SERİ KATİL Mİ ÖLDÜRDÜ
Müge Anlı, Samsun'un Canik ilçesi Avluca köyünde Mart 2018'de köpeği ile birlikte kaybolan 80 yaşındaki Ayşe Şen'in de seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu tarafından öldürülmüş olabileceğini gündeme  getirdi. 

Müge Anlı'nın yayınına katılan Canik ilçesi Avluca köyünde kaybolan Ayşe Şen'in yeğeni Mahmut Taslak yayında  yaptığı açıklamada, "Halam Samsun'un Canik ilçesi Avluca köyünden. Evinden ayrıldı kayboldu bir daha kendisinden haber alınamadı. Yanında köpek vardı, köpekte kayboldu. Üzerinde 8 ila 6 bin TL parası vardı.  Kaybolduktan sonra son görüldüğü yerde Mehmet Ali Çayıroğlu'da bir evde kalmış. Köyün muhtarı Mehmet Ali Çayıroğlu'nu tanımış. Öldürülmüş olabilir, hiç bir yerde iz yok." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Giresun'da Aktütün'de 15 askerimizi şehit eden teröristlerden biri öldürüldü

Giresun'da Aktütün'de 15 askerimizi şehit eden teröristlerden biri öldürüldü