04 Ağustos 2021 Çarşamba

SAMSUN ÇARŞAMBA'DA TEFECİ OPERASYONU! 17 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Samsun Çarşamba'da tefeci operasyonu! 17 kişi gözaltına alındı

Samsun'un Çarşamba ilçesinde KOM, Narkotik, Asayiş, Çevik Kuvvet, Özel Harekat tarafından tefecilik soruşturması kapsamında düzenlenen operasyonda 17 kişi gözaltına alındı.

22 Haziran 2020 Pazartesi 16:34 ASAYİŞ

Samsun'da tefecilik soruşturması kapsamında Çarşamba ilçesinde düzenlenen operasyonda 17 kişinin gözaltına alındığı açıklandı.


Samsun Valiliğinden Çarşamba ilçesinde düzenlenen tefecilik soruşturması ile ilgili operasyon ile ilgili bilgiler verildi.

Yapılan bilgilendirmede Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından tefecilik suç soruşturması kapsamında yapılan operasyonda Çarşamba ilçesinde 17 kişinin gözaltına alındığı belirtilerek, operasyonda ele geçirilenlerle ilgili de kamuoyuna bilgiler aktarıldı.

Samsun Valiliğinden yapılan açıklamada Çarşamba ilçesinde gerçekleşen tefecilik operasyonu ile ilgili şu bilgiler verildi.
"İlimiz Çarşamba ilçesinde bu sabah KOM, Narkotik, Asayiş, Çevik Kuvvet, Özel Harekat ve Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü personellerince gerçekleştirilen eş zamanlı operasyon neticesinde yapılan ikamet ve iş yeri aramalarında; 5 adet değişik çaplarda ruhsatsız tabanca,  7 adet ruhsatsız tüfek,  2 adet kurusıkı tabanca,  288 adet değişik çaplarda tabanca fişeği, 37 adet tüfek kartuşu, 43.000 TL dosya kapsamında değerlendirilen para,  3 gram esrar, 6136 SKM kapsamında 1 adet kılıç ve 1 adet şiş, operasyon kapsamında değerlendirilen çok sayıda çek, senet, ajanda ve noter devir evrakları elde edilmiştir. Toplamda 17 şüpheli şahıs yakalanarak gerekli işlemlerine başlanmıştır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Güleroğlu Necattin Demirtaş'a ültimatom verdi

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Güleroğlu Necattin Demirtaş'a ültimatom verdi