28 Ocak 2022 Cuma

SAMSUN ÇARŞAMBA'DA TURAN TEKCAN'IN İKİ OĞLU İLE BİRLİKTE İKİ KİŞİ SİLAHLI ÇATIŞMADA ÖLDÜ

Samsun Çarşamba'da Turan Tekcan'ın iki oğlu ile birlikte iki kişi silahlı çatışmada öldü

Samsun Çarşamba'da Turan Tekcan'ın iki oğlu ile birlikte iki kişi silahlı çatışmada öldü.Samsun'un Çarşamba ilçesinde çıkan silahlı çatışmada galerici Turan Tekcan'ın iki oğlu Alptuğ Tekcan, Göktuğ Tekcan ile birlikte Murat Aşar ve Salih Semercioğlu hayatını kaybetti.

22 Temmuz 2017 Cumartesi 23:00 ASAYİŞ
Samsun'un Çarşamba ilçesinde galericilik yapan Turan Tekcan ile bir esnaf arasında çıkan kavga silahlı çatışmaya dönüştü. Çarşamba'da çıkan silahlı çatışmada 4 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.

Çarşamba ilçesinde oto galerici Turan Tekcan ile bir esnaf arasında çıkan silahlı çatışmada 4 kişi hayatını kaybetti. Yaralıların hastaneye kaldırıldığı belirtilirken, emniyet yetkililerinin hastane de ciddi önlemler aldığı belirtildi. 

Çarşamba ilçesinde çıkan silahlı çatışmada ölen 3 kişiden 2'sinin Turan Tekcan'ın oğlu  Alptuğ Tekcan ile Göktuğ Tekcan diğer ölen kişinin ise yanında çalışan Murat Aşar olduğu bilgisine ulaşıldı. Samsun emniyeti yaşanan silahlı kavga sonrası geniş güvenlik önlemlerı alırken, yaralıların kaldırıldığı hastanelerde geniş güvenlik önlemlerinin alındığı bildirildi. Silahlı çatışmada Turan Tekcan'ın da yaralananlar arasında olduğu gelen bilgiler arasında. Öte yandan Çarşamba ilçesinde yaşanan silahlı çatışmada ağır yaralanan bir kişinin daha hayatını kaybettiği olayda ölen kişi sayısının 4'e yükseldiği öğrenildi. 

Çarşamba ilçesinde yaşanan silahlı çatışmada Murat Aşar,  Alptuğ Tekcan, Göktuğ Tekcan ve Salih Semercioğlu, hayatını kaybetti. Yaralı Mehmet Semercioğlu'nun tedavisinin sürdüğü öğrenildi.YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Fatih

24 Temmuz 2017 Pazartesi 16:48

Mafyacilik oynayan yavsak degdimi ne oldu simdi omur boyu vicdan azabi cekceksin..bu devirde herkes mafya ..bu adam ve bu adamin hayat tarzini benimseyenlere cocuklarinida ayni yola yonlendirenler ibret alsinlar bu herifin sonundan..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Borsa İstanbul'da BIST güne yüzde 0,34 yükselişle başladı

Borsa İstanbul'da BIST güne yüzde 0,34 yükselişle başladı