18 Ağustos 2019 Pazar

SAMSUN DEVLET OPERA VE BALESİ MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇALIŞAN MEMUR MESAİ ARKADAŞI TARAFINDAN BIÇAKLANDI

Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünde çalışan memur mesai arkadaşı tarafından bıçaklandı

Samsun'da Atatürk Kültür Merkezinde bulunan Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü çalışanı bir kişi, tartıştığı memur mesai arkadaşını tuvalette bıçaklayarak yaraladı.

09 Şubat 2018 Cuma 13:36 ASAYİŞ

Samsun Devlet Operas ve Balesi Müdürlüğünde görevli bir çalışanın, iş yerinde birlikte çalıştığı bir memuru bıçaklaması şok etkisi yarattı. 


Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Atatürk ve Kültür Merkezinde hizmet veren Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünde görevli memur Onur. Ö. tartıştığı mesai arkadaşı tarafından tuvalette defalarca bıçaklandı.

İddiaya göre, Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünde çalışan memur Onur Ö. ile mesai arkadaşı Dursun Ç. arasında daha önce geçirdikleri bir soruşturmadan dolayı tartışma çıktı. Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü tuvaletinde de devam eden tartışmanın ardından Dursun Ç, Onur Ö'yü çeşitli yerlerinden bıçakladı.Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünde görevli memur Onur Ö, diğer mesai arkadaşlarının haber vermesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince tedavi için Samsun Gazi Devlet Hastanesine kaldırıldı. Samsun Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü memuru Onur Ö.'yü bıçaklayan  diğer kurum çalışanı Dursun Ç. ise Samsun Gazi Polis Merkezine giderek teslim oldu. Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu ekiplerince olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir doktora silah çekildi iddiası

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir doktora silah çekildi iddiası