25 Mayıs 2019 Cumartesi

SAMSUN EMNİYET MÜDÜRÜ YAVUZ'DAN ZEHİR TACİRLERİNE GÖZDAĞI! YAKALARINI BIRAKMAYACAĞIM

Samsun Emniyet Müdürü Yavuz'dan zehir tacirlerine gözdağı! Yakalarını bırakmayacağım

Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, uyuşturucu satıcılarına yönelik yaptığı açıklamada, gözdağı vererek "Yakalarını bırakmayacağım" dedi.

10 Ağustos 2018 Cuma 17:46 ASAYİŞ

Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, zehir tacirleri ile mücadelelerinin sürdüğünü açıklayarak, "Ekiplerimiz sahada her daim tepelerindeler" dedi.


Toplumun sağlığı ile oynayan zehir tacirlerine yönelik sert mesaj veren Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, uyuşturucu tacirleri ve torbacılara yönelik operasyonların aralıksız sürdüğüne dikkat çekti. 

Zehir tacirleri ile mücadelede emniyet teşkilatının gece gündüz demeden çalıştığını kaydeden Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Gazete Gerçek'ten Tolga Birgücü'ye yaptığı açıklamada, "Toplumumuzun sağlığı ile oynayan bu zehir tacirleri ile mücadelemiz sürüyor. Ekiplerimiz sahada her daim, tepeler indeler. Toplumumuzun can ve mal güvenliğini korumak adına, gece-gündüz demeden çalışıyoruz.  Bu insanların toplumumuzun huzurunu bozmaya hakkı kesinlikle yoktur. Ben şahsım olarak, emekli olsam dahi bu insanlarla mücadelemi sürdüreceğim, yakalarını bırakmayacağım. Elimden gelenin en fazlasını yapacağım. Vatandaşlarımız da bu konuda duyarlı olup, mücadelemize destek verirler ise çok seviniriz." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

VATANDAŞ

11 Ağustos 2018 Cumartesi 19:07

ATMA MÜDÜR BEY DİN KARDEŞİYİZ NEREDEYDİNİZ KALEMİN Mİ KIRILDI SAYFAMI BİTTİ TAYIN DÖNEMİ KONUŞTUNUZ BU ŞEHİR BİTİK ŞEHİR DEVLET ÇETELERİ SADECE SEYREDİYOR SAMSUNDA

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak: Samsun sanayileşme ve istihdamda çok iyi yerde değil

Samsun Valisi Osman Kaymak: Samsun sanayileşme ve istihdamda çok iyi yerde değil