19 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN HAVZA'DA 30 ADRESE EŞ ZAMANLI UYUŞTURUCU OPERASYONU: 18 GÖZALTI

Samsun Havza'da 30 adrese eş zamanlı uyuşturucu operasyonu: 18 gözaltı

Samsun'un Havza ilçesinde 30 adrese eş zamanlı olarak yapılan uyuşturucu operasyonunda 18 kişi gözaltına alınırken, gözaltına alınan şahısların adreslerinde yapılan aramada, silah, esrar, sahte para ve uyuşturucu haplar ele geçirildi.

20 Nisan 2018 Cuma 19:10 ASAYİŞ

Samsun'un Havza ilçesinde 1.5 yıldır yapılan teknik takip sonucunda polisler, uyuşturucu ticareti yapanlara yönelik 30 ayrı adrese eş zamanlı olarak operasyon yaptı. 


Samsun'un Havza ilçesinde polisler tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 18 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Havza Emniyet Müdürlüğü polisleri, yaklaşık 1,5 yıldır sürdürülen teknik takip ve istihbarati çalışmaların ardından ilçede belirlenen 30 ayrı adrese eş zamanlı olarak operasyon düzenledi. Polisler tarafından adreslerde yapılan aramalarda 22 gram esrar, ruhsatsız tabanca, ruhsatsız av tüfeği, 3 kurusıkı tabanca, 50 ve 20 liralık sahte banknotlar ile çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirildi. 

Havza ilçesinde düzenlenen operasyonda, uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yaptıkları, kullanmak amacıyla uyuşturucu bulundurdukları gerekçesiyle 18 şüpheli gözaltına alındı. Operasyon kapsamında adreslerinde bulunamayan 3 şüphelinin yakalanması için ise çalışmalar sürüyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da İYi Parti Gençlik Kollarından erken seçim ile ilgili açıklama

Samsun'da İYi Parti Gençlik Kollarından erken seçim ile ilgili açıklama