24 Nisan 2019 Çarşamba

SAMSUN HAVZA'DA 9 GÜNDÜR KAYIP OLAN KIZI JANDARMA DURDURDUĞU BİR ARAÇTA BULDU

Samsun Havza'da 9 gündür kayıp olan kızı jandarma durdurduğu bir araçta buldu

Samsun'un Havza ilçesinde 9 gündür kayıp olan 15 yaşında ki kız, Jandarma görevlileri tarafından İstanbul'dan Havza'ya gelen bir araçta buldu.

18 Mayıs 2018 Cuma 16:31 ASAYİŞ

Samsun'un Havza ilçesinde Kur'an Kursuna gitmek için evden ayrılan ve 9 gündür kayıp olan 15 yaşında ki kızı jandarma görevlileri durdurdukları bir aracın içerisinde bularak koruma altına aldı.


Samsun'un Havza ilçesinde Z.A. ve H.A. (32) çifti, kızları S.A'dan (15) 9 Mayıs'ta Kur'an kursuna gitmek için evden çıktıktan sonra bir daha haber alamayınca polise başvurdu.

Havza ilçesinde 9 gündür kayıp olan kızın bulunması ile ilgili jandarmanın da dahil olduğu soruşturma kapsamında kayıp kız S.A'nın, İstanbul'da B.A'nın (17) akrabalarının yanında kaldığı belirlendi. Havza ilçesine döndükleri belirlenen S.A. ve B.A'nın içinde bulunduğu araç, ilçe girişinde durduruldu. S.A. ve B.A, ifadelerine başvurulmak üzere İlçe Jandarma Komutanlığına götürüldü. İşlemlerinin ardından S.A, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkililerine teslim edildi. B.A. ise sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Zulme Lanet Kudüs'e Destek Özgür Kudüs yürüyüşü düzenlendi

Samsun'da Zulme Lanet Kudüs'e Destek Özgür Kudüs yürüyüşü düzenlendi