24 Haziran 2019 Pazartesi

SAMSUN HAVZA'DA BİR BABA KENDİSİNE BIÇAK ÇEKEN OĞLUNU TABANCA İLE VURUP ÖLDÜRDÜ

Samsun Havza'da bir baba kendisine bıçak çeken oğlunu tabanca ile vurup öldürdü

Samsun'un Havza ilçesinde 52 yaşındaki Yaşar Erenler isimli bir baba evde kavga ettiği 25 yaşındaki oğlu Emre Erenler'i tabanca ile göğsünden ve karnından vurarak öldürdü.

31 Ekim 2018 Çarşamba 19:50 ASAYİŞ

Samsun'un Havza ilçesine bağlı Aşağı Yuvucak mahallesinde Yaşar Erenler isimli bir baba geçimsizlik nedeni ile kavga ettiği öz oğlu Emre Erenler'i kendisine bıçak çekince ruhsatsız tabancası ile vurarak öldürdü.


Samsun'un Havza ilçesinde aralarından uzun süredir geçimsizlik olduğu iddia edilen baba oğlunu tabancayla öldürdü.

Havza ilçesinde yaşanan korkunç olayda, Emre Erenler (25) ile babası Yaşar Erenler (52) arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle Aşağı Yavucak Mahallesi'nde tartışma çıktı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine baba Yaşar Erenler, kendisine bıçak çeken oğlu Emre Erenler'e  tabancayla ateş etti. Göğsünden ve karnından vurulan Emre Erenler, olay yerinde hayatını kaybetti. Havza İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Yaşar Erenler'i olayda kullanılan ruhsatsız tabancasıyla birlikte gözaltına aldı.

Havza ilçesinde oğlu Emre Erenler'i tabanca ile vurarak öldüren Yaşar Erenler'in Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde yaşadığı ve baba ocağını ziyaret etmek için Havza'ya geldiği öğrenildi. 

Öte yandan oğlu Emre Erenler'i ruhsatsız tabanca ile vurarak öldüren baba Yaşar Erenler çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

CHP Samsun eski milletvekili Hayati Tekin, Büyükşehir adaylığı ile ilgili açıklama yaptı

CHP Samsun eski milletvekili Hayati Tekin, Büyükşehir adaylığı ile ilgili açıklama yaptı