19 Mayıs 2019 Pazar

SAMSUN İTFAİYESİ BİR GÜN İÇİNDE İKİ AYRI ARAÇ YANGININA MÜDAHALE ETTİ

Samsun itfaiyesi bir gün içinde iki ayrı araç yangınına müdahale etti

Samsun'un Canik ilçesinde bulunan viyadük üzerinde kasasında kağıt taşıyan bir araç seyir halindeyken alev alev yanarken, İlkadım ilçesi Derecik mahallesinde de trafo yanında bulunan hurda bir araç yandı.

24 Eylül 2018 Pazartesi 13:28 ASAYİŞ

Samsun itfaiyesi bir gün içinde iki ayrı araç yangınına müdahale etti. Samsun'un Canik ilçesinde bir araç seyir halinde iken alev aldı, İlkadım ilçesinde ise hurda bir araçta yangın çıktı. Her iki araç yangınını da itfaiye söndürdü.


Samsun'un Canik ilçesinde bulunan viyadük üzerinde kasasında kağıt taşıyan bir araç seyir halindeyken alev alev yandı.

Samsun'un Canik ilçesinde seyir halindeki bir araç sebebi belirlenemeyen bir nedenden alev alarak yandı.

Canik ilçesi Belediyevleri Mahallesi Samsun Ordu karayolu viyadüğü üzerinde seyir halinde bulunan Okan Türkyılmaz'ın kullandığı 52 BP 416 plakalı kağıt taşıyan pikap, henüz belirlenemeyen nedenle alev aldı. Seyir halinde iken alevlerin sardığı araçta, durumu fark eden araç sürücüsü Okan Türkyılmaz, aracını kenara çekerek itfaiyeyi aradı.Olay yerine gelen trafik polisleri araç çevresinde güvenlik önlemi alarak bir süre trafiği kontrollü şekilde verdi.  Samsun Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangın söndürüldü. Yangın sonrası araçta büyük çapta maddi hasar oluştu.Öte yandan bir araç yangınıda İlkadım ilçesi Derecik mahallesinde yaşandı. Samsun'da elektrik trafosu yanında alev alan hurda aracı itfaiye ekipleri söndürdü.

Alınan bilgiye göre, İlkadım ilçesi Derecik Mahallesi Samsun-Ankara kara yolu polis noktası karşında elektrik trafosu yanında bulunan hurda araç henüz belirlenemeyen nedenle alev aldı. Polis ekipleri olay yerinde güvenlik önlemi aldı. Olay yerine gelen Samsun Büüyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri yangını trafoya sıçramadan kısa sürede söndürdü

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Anadolu Lisesinde her sınıfa bir şehidin ismi verildi

Samsun Anadolu Lisesinde her sınıfa bir şehidin ismi verildi