20 Ekim 2020 Salı

SAMSUN KAVAK'TA ESKİ MAKAM ŞOFÖRÜ İYİ PARTİ MECLİS ÜYESİ ADAYI AZMİ ALASULU'YU BIÇAKLADI

Samsun Kavak'ta eski makam şoförü İYİ Parti meclis üyesi adayı Azmi Alasulu'yu bıçakladı

Samsun'un Kavak ilçesinde belediye başkanın eski makam şoförü olduğu öğrenilen İlhan Dura, sokak ortasında tartıştığı İYİ Parti Meclis üyesi adayı Azmi Alasulu ile kavga ederek kafasından bıçakladı.

04 Nisan 2019 Perşembe 18:54 ASAYİŞ

Samsun'un Kavak ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'nun eski makam şoförü olduğu öğrenilen İlhan Dura, sokak ortasında tartıştığı İYİ Parti Meclis üyesi adayı Azmi Alasulu ile kavga etti.


Kavak ilçesinde daha önce AK Parti Kavak İlçe yönetiminde görec yapan 31 Mart seçimlerinde ise İYİ Parti'ye geçerek başkan adayı Şerif Ün 'ün listesinden kontenjan adayı olarak meclis üyesi adayı olan Azmi Alasulu, market önünde beklerken yanına gelen Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'nun eski makam şoförü İlhan Dura'nın saldırısına uğradı. Eski makam şoförü İlhan Dura'nın kendisine attığı kfa darbesi ile neye uğradığını şaşıran Azmi Alasulu, bu esnada kafasından bıçaklandı. Kendisine saldıran İlhan Dura'ya karşılık veren Azmi Alasulu ile İlhan Dura arasında sokak ortasında yaşanan kavganın görüntüleri ise güvenlik kemaralarına yansıdı.

Samsun'un Kavak ilçesinde eski makam şoföürü İlhan Dura ile Azmi Alasulu arasında yaşanan kavganın görüntüleri ise Samsun Canlı Haber'de yayınlandı.

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'nun eski makam şoförü İlhah Dura tarafından kafasından bıçaklanan Azmi Alasulu'nun kafasına 10 dikiş atıldığı öğrenildi. Azmi Alasulu ile Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu'nun telefonda tartıştıkları ve kavganın da bu nedenle yaşandığı gündeme gelirken, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Azmi Alasulu ile bir tartışmasının olmadığını açıkladı.

Öte yandan Kavak Belediye Başkanı Sarıcaoğlu'nun eski makam şoförü İlhan Dura, Azmi Alasulu'yı darp etme ve bıçakla yaralama suçlarından tutuklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun eski İl Başkanı Hakan Karaduman'ın dediği oldu

AK Parti Samsun eski İl Başkanı Hakan Karaduman'ın dediği oldu