24 Ağustos 2019 Cumartesi

SAMSUN MERKEZLİ 4 İLDE KAÇAK SİLAH OPERASYONU: 7 GÖZALTI

Samsun merkezli 4 ilde kaçak silah operasyonu: 7 gözaltı

Samsun merkezli olarak Tokat, Trabzon ve Kocaeli illerinde düzenlenen kaçak silah operasyonunda 7 kişi gözaltına alınırken, operasyonda 6 tabanca, av tüfeği ve uzun namlulu piyade tüfeği ile birlikte tabanca fişekleri ele geçirildi.

27 Şubat 2018 Salı 17:53 ASAYİŞ

Samsun merkezli olarak Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele polisleri tarafından 4 ilde düzenlenen kaçak silah operasyonunda 7 zanlı gözaltına alındı.


Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi polisleri tarafından ruhsatsız silah ticaretine yönelik Tokat, Trabzon ve Kocaeli illerinde eş zamanlı operasyon yapıldı. Samsun merkezli olmak üzere Tokat, Trabzon ve Kocaeli'de belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon düzenleyen polisler, kaçak silah operasyonunda 7 kişiyi gözaltına aldı. Operasyonda ruhsatsız 6 tabanca ve 2 av tüfeği, mavzer uzun namlulu piyade tüfeği ve buna ait 34 fişek ile 174 tabanca fişeği ele geçirildi.

Öte yandan silah kaçakçılığı operasyonunda gözaltına alınan 7 kişiden 5'i, 1 Mart 2018 tarihinde sevk edildikleri Samsun Adliyesinde mahkeme tarafından tutuklandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Terme'de bin öğrenci Atatürk caddesi üzerinde kitap okudu!

Samsun Terme'de bin öğrenci Atatürk caddesi üzerinde kitap okudu!