16 Temmuz 2019 Salı

SAMSUN MERKEZLİ FUHUŞ OPERASYONUNDA EMEKLİ İMAM DAHİL 15 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Samsun merkezli fuhuş operasyonunda emekli imam dahil 15 kişi gözaltına alındı

Samsun merkezli olarak Ordu'nun Ünye ilçesinde aralarında emekli bir imamında bulunduğu 10 kadın ile birlikte toplam 15 kişi düzenlenen fuhuş operasyonunda gözaltına alındı.

17 Nisan 2018 Salı 14:45 ASAYİŞ

Samsun merkezli olarak Ordu'nun Ünye ilçesinde 41 polisin katılımı ile gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda, aralarında emekli bir imamında bulunduğu 15 kişi yakalanarak gözaltına alındı.


Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Bürosu ekipleri, teknik takibe alınan emekli imam Muttalip V. ile Emre M, Selami S, Ramadan Ş. ve Melek E'nin fuhuş yaptırdığını tespit etti. 

Samsun ile Ordu'nun Ünye ilçesinde 14 ekipte 41 personelin katılımıyla, belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon düzenlendi. Düzenlenen fuhuş operasyonunda Muttalip V, Emre M, Selami S, Ramadan Ş. ve Melek E. ile fuhuş yaptıkları belirlenen 10 kadın gözaltına alındı. Zanlılar, "Fuhşa teşvik etmek, aracılık etmek, fuhşa zorlamak ve yer temin etmek" iddiasıyla emniyete götürüldü.

Fuhuş operasyonunda yapılan tespite göre Muttalip V'nin anlaştığı kişileri, "Roko" parolasıyla kadınlara yönlendirdiği öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da İlkadım Belediyesi Fen İşleri'ne güçlü hizmet için yeni şantiye yapıyor

Samsun'da İlkadım Belediyesi Fen İşleri'ne güçlü hizmet için yeni şantiye yapıyor