04 Temmuz 2020 Cumartesi

SAMSUN MERKEZLİ FUHUŞ OPERASYONUNDA EMEKLİ İMAM DAHİL 4 KİŞİ TUTUKLANDI

Samsun merkezli fuhuş operasyonunda emekli imam dahil 4 kişi tutuklandı

Samsun ile Ordu'nun Ünye ilçesinde eş zamanlı olarak düzenlenen fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 15 kişiden, aralarında emekli bir imamında bulunduğu 4 kişi mahkeme tarafından tutuklandı.

19 Nisan 2018 Perşembe 17:54 ASAYİŞ

Samsun merkezli olarak Ordu'nun Ünye ilçesini de kapsayan fuhuş operasyonunda gözaltına alınan emekli imam ile birlikte Terme Adliyesine sevk edilen 4 kişi tutuklandı.


Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Bürosu ekiplerince gözaltına alınan 15 kişiden 5'inin Emniyetteki işlemleri tamamlandı.

Samsun'un Terme Adliyesine sevk edilen emekli imam Muttalip V. ile Emre M, Selami S. ve Ramadan Ş, çıkarıldıkları mahkemece fuhuşa teşvik ve aracılık etmek, fuhşa zorlamak ve yer temin etmek suçlamasıyla tutuklandı. Melek E. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Fuhuş yaptıkları belirtilen 10 kadının Emniyetteki işlemleri ise sürüyor.

Samsun ile Ordu'nun Ünye ilçesinde 17 Nisan'da düzenlenen eş zamanlı operasyonda 15 şüpheli gözaltına alınmıştı. Şüphelilerden Muttalip V'nin anlaştığı kişileri, Roko parolasıyla kadınlara yönlendirdiği öğrenilmişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Çiğdem Karaaslan OHAL'in 7'inci kez uzatılma sebebini açıkladı

Çiğdem Karaaslan OHAL'in 7'inci kez uzatılma sebebini açıkladı