27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN MERKEZLİ RUHSATSIZ SİLAH TİCARETİ OPERASYONUNDA 16 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Samsun merkezli ruhsatsız silah ticareti operasyonunda 16 kişi gözaltına alındı

Samsun ile Samsun'un ilçeleri ve İstanbul merkezli eş zamanlı olarak düzenlenen ruhsatsız silah operasyonunda 16 kişi gözaltına alındı, operasyonda çok sayıda ruhsatsız silah ele geçirildi.

11 Eylül 2018 Salı 13:23 ASAYİŞ

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi polisleri tarafından eş zamanlı olarak Samsun ve ilçeleri ile İstanbul'da düzenlenen ruhsatsız silah operasyonunda 16 kişi gözaltına alındı.

 

Samsun şehir merkezi ve ilçeleri ile İstanbul arası ruhsatsız silah ticareti yapıldığı bilgisi üzerine 3 ay boyunca tespit edilen şahıslar Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi polisleri tarafından takip edildi. Yapılan takip sonucunda polisler, ruhsatsız silah ticareti ile ilgili Samsun şehir merkezi, Samsun ilçeleri ve İstanbul'da belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon düzenledi.


Samsun merkez ve ilçeleri ile İstanbul'da belirlenen adreslerde yapılan aramada, 15 ruhsatsız tabanca, 52 şarjör, 538 tabanca fişeği, 28 ruhsatsız av tüfeği, 3 kuru sıkı tabanca, 160 kuru sıkı tabanca fişeği, 3 tabanca namlusu, 66 tüfek kartuşu ve havalı tüfek ele geçirildi. Ruhsatsız silah operasyonunda 16 şüpheli gözaltına alındı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Angus yolsuzluğu ve FETÖ imamları ile ilgili şok bilgiler şok belgeler

Angus yolsuzluğu ve FETÖ imamları ile ilgili şok bilgiler şok belgeler