27 Ekim 2021 Çarşamba

SAMSUN NARKOTİK POLİSİNDEN OPERASYON! 52 BİN 920 KAPSÜLLÜK UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ

Samsun narkotik polisinden operasyon! 52 bin 920 kapsüllük uyuşturucu ele geçirildi

Samsun'da narkotik polisleri İstanbul'dan Samsun'a yapılan 52 bin 920 kapsüllük uyuşturucu sevkiyatını engelledi, 3 kişiyi gözaltına aldı.

05 Temmuz 2020 Pazar 20:57 ASAYİŞ

Samsun'da narkotik polislerinden dev uyuşturucu operasyonu! İstanbul'dan Samsun'a 52 bin 920 kapsüllük uyuşturucu sevkiyatı ihbarını alan narkotik polisleri, gerçekleştirdikleri operasyon ile zehir tacirlerini kıskıvrak yakaladı.


Yapılan uyuşturucu operasyonu ile ilgili bilgi veren Samsun Valiliği,  Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü polislerince 52 bin 920 kapsüllük uyuşturucu sevkiyatı olayı ile ilgili 3 kişinin gözaltına alındığını duyurdu.

Samsun Valiliğinden yapılan açıklamada uyuşturucu operasyonu ile ilgili şu bilgiler verildi.
"İstanbul ilinden ilimize yüklü miktarda uyuşturucu madde sevkiyatı yapacakları bilgisi edinilen 3 şahıs yapılan operasyon neticesinde ilimiz girişinde kullandıkları araçlarla yakalanmış olup; Yapılan aramalarda Samsun ilinde tek seferde ele geçirilen en yüksek miktar olan toplam Elli İki Bin Dokuz Yüz Yirmi (52.920) kapsül uyuşturucu özelliği bulunan sentetik ecza hap ve 9,04 gram metamfetamin maddesi yakalanmıştır. Konu ile ilgili olarak 3 şahıs gözaltına alınmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Başkanı Mustafa Demir görevi teslim etmezsem namerdim dedi

Samsun Büyükşehir Başkanı Mustafa Demir görevi teslim etmezsem namerdim dedi