18 Haziran 2019 Salı

SAMSUN SAATHANE MEYDANINDA RASİM SABAH'IN VURULMA ANI GÖRÜNTÜLERİ

Samsun Saathane Meydanında Rasim Sabah'ın vurulma anı görüntüleri

Samsun'da Saathane Meydanında Rasim Sabah'ın polis tarafından vurulma anı görüntüleri ortaya çıktı. Samsun'da Saathane Meydanında polis tarafından silahla vurularak öldürülen Rasim Sabah'ın son anları güvenlik kamerasına yansıdı.

11 Temmuz 2018 Çarşamba 14:19 ASAYİŞ

Samsun'da Saathane Meydanında araç park etme meselesi yüzünden çıkan kavgada polis tarafından silahla vurularak öldürülen Rasim Sabah'ın vurulma anlarına ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulunan Saathane Meydanında önceki gün araç park etme meselesi yüzünden çıkan kavgada polis tarafından silahla vurularak ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Rasim Sabah isimli gencin vurulma anları bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Rasim Sabah'ın güvenlik kamerasına yansıyan son görüntülerinde, iş yerinin önüne gelen kırmızı renkli bir aracın sürücüsü ile tartıştığı ve bir süre sonra oturduğu yerden kalkarak aracın kapısını açarak içeriye girmesi yer alıyor.İddiaya göre, Rasim Sabah, iş yerinin önüne gelen kırmızı renkli aracın sürücüsüne (Polis Adem Y.) aracında yüksek sesle çalan müziğin sesini kısmasını ve ardından iş yerinin önüne aracını park etmemesini söylüyor. İkili arasında yaşanan bu konuşmanın ardından polisin, Rasim Sabah'a küfür ettiği ve küfür sonrası hayatını kaybeden gencin aracın kapısını açarak silahlı saldırı sonrası polis olduğu anlaşılan aracın sürücüsü Adem Y.'ye vurduğu öne sürülürken bu anlara ait görüntülerde yine güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydediliyor. Yaşanan bu kavga sonrası aracından inen polis Adem Y. çevredeki vatandaşların sakinleştirerek iş yerinin önüne oturttuğu Rasim Sabah'ın üzerine yürüyerek silahını ateşliyor. İşte tam bu esnada Rasim Sabah, silahtan çıkan mermilere hedef olurken korunmak ve saldırıdan kurtulmak için kendisini iş yerinin önünde bulunan saksıya siper ediyor. Güvenlik kamerası görüntülerine yansıyan o anlarda Rasim Sabah vücuduna gelen mermilerle yerde yığılıp kalıyor.
Kaynak: SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da pes dedirten olay! Sosyal medyadan canlı yayın ile uyuşturucu sattı

Samsun'da pes dedirten olay! Sosyal medyadan canlı yayın ile uyuşturucu sattı