19 Nisan 2019 Cuma

SAMSUN SAATHANE MEYDANINDA RASİM SABAH'IN VURULMA ANLARI MOBESE KAMERASINDA

Samsun Saathane Meydanında Rasim Sabah'ın vurulma anları MOBESE kamerasında

Samsun Saathane Meydanında Rasim Sabah'ın vurulma anları MOBESE kamerasına saniye saniye yansıdı. Samsun'da Rasim Sabah ve polis memuru arasında yaşanan kavga anlarına ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

14 Temmuz 2018 Cumartesi 14:57 ASAYİŞ

Samsun'un İlkadım ilçesi Saathane Meydanında polis memurunun Rasim Sabah isimli genci silahla vurma anlarına ait MOBESE kamerası görüntüleri ortaya çıktı.


Samsun'un İlkadım ilçesi Saathane Meydanında geçtiğimiz günlerde araç park etme meselesi yüzünden çıkan kavgada polis memuru Adem Y. kendisine darp eden Rasim Sabah'ı silahını çekerek vurmuştu. Polis memuru Adem Y.nin silahından çıkan mermilere hedef olan Rasim Sabah, ağır yaralanırken kaldırıldığı hastanede ise yaşamını yitirmişti.

İlkadım ilçesi Saathane Meydanında Rasim Sabah'ın vurulma anları ait MOBESE görüntülerinde yaşanan acı olaydan önce yaşananlar yer alıyor. Ortaya çıkan MOBESE görüntülerinde kırmızı renkli aracı ile Saathane Meydanına gelen polis Adem Y. eşinin araçtan inmesi sonrası park etmek için aracı ile geri manevra yapıyor. Aracını Saathane Meydanında bulunan unlu gıda üretimi yapan bir iş yerinin önüne çeken polis memuru Adem Y. burada Rasim Sabah'ın tepkisi ile karşılaşıyor. Ortaya yeni çıkan görüntülerde Rasim Sabah'ın aracın içinde bulunan polis memuru Adem Y.'ye önce yan kapıdan girerek daha sonra şoför koltuğunun bulunduğu kapıya yönelirken Fatih Çepniler'in polis memuru Adem Y.'ye yumruk attığı ardından Rasim Sabah'ın da darp olayına karıştığı görülüyor. 

Olay yerine ise daha sonra gelen Adem Y'nin eşi yaşanan arbedenin ardından tekrar olay yerinden ayrılıyor. Bu sırada ise polis Adem Y. kendisini darp eden Rasim Sabah'a silahı ile ateş ediyor. Polis Adem Y'nin silahını ateşlemesi ile çevrede bulunan vatandaşlar sağa sola kaçışırken, olay yerine koşarak gelen eşinin ise önce vurulan Rasim Sabah'ın yanına geldikten sonra koşarak yanına gittiği polis eşi Adem Y.'nin önüne geçerek engel olmaya çalışıyor.

İşte Saathane Meydanında Rasim Sabah isimli gencin  hayatını kaybettiği o acı olayın MOBESe kameralarına yansıyan yeni görüntüleri..

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Kavak ilçesinde minibüs bariyerlere çarptı! 2 kişi öldü, 9 kişi yaralandı

Samsun'un Kavak ilçesinde minibüs bariyerlere çarptı! 2 kişi öldü, 9 kişi yaralandı