22 Nisan 2019 Pazartesi

SAMSUN TERME'DE BİR KİŞİ ŞELALEDEN AŞAĞIYA DÜŞTÜ

Samsun Terme'de bir kişi şelaleden aşağıya düştü

Samsun'un Terme ilçesinde Hakan Çalışkan isimli bir şahıs üzerinde bulunduğu şelaleden aşağıya düşerek yaralandı. Terme ilçesinde şelaleden düşen Çalışkan ambulans helikopter ile hastaneye kaldırıldı.

25 Ağustos 2018 Cumartesi 17:50 ASAYİŞ

Samsun'un Terme ilçesinde şelaleden düşen bir kişi yaralandı. Terme ilçesine bağlı Akçaykaracalı Mahallesi Karadere mevkisinde yaşanan kazada, Hakan Çalışkan isimli bir şahıs dengesini kaybederek şelaleden aşağıya düştü. 


Samsun'un Terme ilçesi Akçaykaracalı Mahallesi Karadere mevkisinde gezinti yapan Hakan Çalışkan (46), bölgedeki şelalenin üst tarafında bulunduğu sırada dengesini kaybederek yaklaşık 10 metre yükseklikten düştü. 

Hakan Çalışkan'ın şelaleden aşağı düştüğünü gören yakınları, 112 Acil Servis ekiplerinden yardım istedi. Bölgeye sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. 

Zor arazi şartları nedeniyle bölgeye karayoluyla ambulans gidemediği için ekipler, Samsun'dan ambulans helikopter talebinde bulundu.

Terme ilçesinde Şelaleden düşen Hakan Çalışkan, sedye ile ambulans helikoptere taşınarak Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezine götürüldü.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu şehit Ömer Halisdemir'in kabrini ziyaret etti

Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu şehit Ömer Halisdemir'in kabrini ziyaret etti