25 Nisan 2019 Perşembe

SAMSUN TERME'DE EV YANGINI! ANNE VE ENGELLİ İKİ KIZI CAN VERDİ

Samsun Terme'de ev yangını! Anne ve engelli iki kızı can verdi

Samsun'un Terme ilçesinde çıkan ev yangınında 80 yaşındaki Emine Semiz ile birlikte engelli olan iki kızı Emine Semiz ve Havva Gülen hayatını kaybetti.

11 Şubat 2018 Pazar 11:05 ASAYİŞ

Samsun'un Terme ilçesi Özyurt Mahallesinde çıkan yangında yaşlı bir anne ve engelli olan iki kızı can verdi.

Samsun'un Terme ilçesinde yaşanan feci olayda, yangında ölen anne Sevim Semiz'in (80) torunu  Selim Yağcı, anneannesine sürpriz yapmak amacıyla haber vermeden  İstanbul'dan Terme ilçesine  geldi. 

Anneannesi Sevim Semiz'in Terme ilçesi Özyurt Mahallesindeki evine giden Selim Yağcı, evin yandığını görünce itfaiyeye haber verdi. Yangın sırasında eve giren Selim Yağcı, anneannesi Sevim Semiz'i alevlerin arasından çıkarmayı başardı.  


İtfaiye ekipleri, yangını söndürdükten sonra evde yaptığı incelemede ise Sevim Semiz'in kızları Emine Semiz (50) ile Havva Gülen'in (60) cansız bedenini buldu.Sevim Semiz de evin önünde ambulansta yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Yangında hayatını kaybeden Emine Semiz ve Havva Gülen kardeşlerin konuşma, görme ve duyma engelli oldukları, Gülen'in İstanbul'da yaşadığı, annesini görmek amacıyla Samsun'a geldiği öğrenildi.Anne ile kızlarının cenazeleri, Terme Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Afrin şehitleri Burak Akalın ve Hüseyin Şahin'in cenazeleri Samsun'a geldi

Afrin şehitleri Burak Akalın ve Hüseyin Şahin'in cenazeleri Samsun'a geldi